Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter

Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter

Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter 5.5

Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan Htm/Html dosya türlerini resim dosya türüne dönüştürebilir.


Dönüştürme işlemini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program HTM, HTML dosyalarını JPG, BMP, GIF, TIF, TGA, RLE, PNG, EMF, WMF dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir.Bu dönüştürme işlemini de kısa süre de kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3232      Toplam: 3232
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:37
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Htm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter indirHtm/Html to Image Jpg/Jpeg Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin