Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter

Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter

Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter 5.5

Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan çeşitli dosya türlerini HTML/HTM dosya türüne dönüştürebilir.


Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinden birden fazla işlem yapılabilir. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program Word (DOC, DOCX, DOCM), EXCEL (XLS, XLSX, XLS), PowerPoint (PPT, PPTX, PPTMM), RTF, TXT dosyalarını HTM/HTML dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir. Bu sayede dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde HTM/HTML türüne dönüştürebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1613      Toplam: 1613
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:37
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Word/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter indirWord/Doc Excel/Xls to Htm Html Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin