Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter

Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter 5.5

Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Bilgisayarınızda bulunan çeşitli dosya türlerini resim dosyasına dönüştürebilir.


Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinden birden fazla işlem yapılabilir. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan "çıktı biçimini" ayarladıktan sonra "convert/dönüştür" tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.Program Word (DOC, DOCX, DOCM), HTM, HTML, RTF, TXT dosyalarını JPG, BMP, GIF, TIF, TGA, RLE, PNG, EMF, WMF dosya türüne dönüştürebilir.Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir. Bu sayede dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde resim türüne dönüştürebilirsiniz.Kısıtlama ve lisans:

Programın bu "free" sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan "free version" seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$'dır.

Açıklama
:
Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2576      Toplam: 2576
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 01:46:38
Boyutu
:
3.40 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Word/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indirWord/Doc Txt to Image Jpg/Jpeg Bmp Tiff Png Converter indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin