MiniLyrics

MiniLyrics

Ana Sayfa > Ses & Müzik > Çeşitli Ses Programları > MiniLyrics

MiniLyrics 7.6.48

MiniLyrics Bilinen belli başlı çoğu müzik oynatıcısını destekleyen, çalmakta olduğunuz parçanın sözlerini eş zamanlı olarak gösteren bir eklentidir.
İnternet üzerinden şarkı veritabanına erişiyor ve oldukça geniş bir veritabanı var.
Desteklediği müzik oynatıcılar:
Winamp, Windows Media Player, Foobar2000, Apple iTunes, RealPlayer, VLC Media Player, Quintessential Player, Musicmatch Jukebox, MediaMonkey, KMPlayer, JetAudio, Yahoo! Music Engine, J. River Media Center, J. River Media Jukebox, XMPlay, AIMP2, Helium Music Manager, AlbumPlayer, BSPlayer

MiniLyrics Programın Türkçe dil desteği ve farklı arayüz seçenekleri var. En güzel özelliği de şarkı sözlerini eş zamanlı olarak göstermesi, yani şarkıyı dinlerken, şarkıcı o an hangi sözleri söylüyorsa o sözleri görebiliyorsunuz.

Yerel olarak da şarkı sözü veritabanı gösterebileceğiniz programla şarkı sözü araması da yapabiliyorsunuz. Bulduğu ve kullandığı şarkı sözlerini sabit sürücünüze kaydeden programın arayüz ve proxy desteği de mevcut.

MiniLyrics Programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ancak her açılışta ücretli kullanım hakkında bilgi veren bir pencereyi görmek zorundasınız. Bu pencereyi kapatıp kullanımınıza devam edebilirsiniz. Satın almak isterseniz fiyatı 20$ civarında.

Açıklama
:
MiniLyrics
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3632      Toplam: 3632
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
20.02.2015 18:20:44
Boyutu
:
2,00 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Reklamlı (Adware)
Kısıtlamalar
:
15 Günlük, Tam Sürümü: 24.99$
Ekran Görüntüsü
:


MiniLyrics indirMiniLyrics indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin