Windows Closer+

Windows Closer+

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > Windows Closer+

Windows Closer+ 2.0

Programın genel kullanımı çok basittir. Ana ekran üzerinde görülen tek kutu içerisine saat/dakika cinsinden giriş yapıldıktan sonra Saati Ayarla düğmesine tıklanarak program aktif hale getirilir ve Gizle düğmesi ile program gizlenir.


Belirtilen saat geldikten sonra program, Windows'u kapatacaktır. Belirtilen saatte değişiklik yapılacak ise; Windows Tuşu + F4 ile program yeniden karşınıza çıkacaktır.

Eklenen yeni özellikleri ve değiştirilmiş tasarımı ile Windows Closer+ v2.0, sizlere daha kapsamlı hizmet verebilmek için hazırlandı.

Bu yeni versiyonumuzda, bir önceki sürümde yer alan Belirtilen Saate göre otomatik kapanma işlemine ek olarak Belirtilen Süre sonunda otomatik kapanma (Geriye Sayım) özelliği eklenmiştir. Bunun neticesinde artık belirtilen süre sonunda da otomatik kapanma işlemi gerçekleşmektedir.

Ayrıca, System Tray a (Windows saatinin sol tarafına) program simgesi eklenerek, programın gizli durumunun değiştirilmesi kolaylaştırılmıştır.

Bilgisayarın kapanmasına 5 ve 1 dakika süre kala, kullanıcıyı bilgilendiren balon mesajları bulunmaktadır. 1 dakikanın altında kalan sürelerde System Tray (Windows saatinin sol tarafı) ikonunda durumu belirtmek için yanıp-sönen durum simgesi özellik olarak eklenmişir.

Açıklama
:
Windows Closer+
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 13087      Toplam: 13087
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
30.05.2009 03:14:19
Boyutu
:
406 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(10.03.2010 17:16:22 )

"çok güzel teşekkür"
çok güzel teşekkür

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Windows Closer+ indirWindows Closer+ indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin