Essential NetTools

Essential NetTools

Ana Sayfa > Internet > Genel Internet Programları > Essential NetTools

Essential NetTools 4.4.300

Essential NetTools çeşitli faydalı teşhis araçlarını içinde barındıran ve bilgisayarınızın ağ bağlantılarını izleyen bir program.


Program sayesinde bilgisayarınıza bağlanan/çıkan bağlantıları, TCP/UDP portlarını, arka planda çalışan programları, güvenlik durumunu ve genel olarak ağ üzerinde izleme yapabilirsiniz. Program araştırma, sorun bulma, sorun çözme, raporlama gibi çeşitli ayarlara da sahip. (Eğer güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)
Essential NetTools Ayrıca oluşturulan raporları HTML ya da metin dosyası olarak kaydedebilir, kapsamlı özet bir sistem raporlaması çıkartabilir (bu işlem bilgisayarınızın hızına göre birkaç dakika sürebilir.) ve özelleştirilebilir arayüzüyle kolay kullanım sağlar.

Ayrıca 'Dosya > Pencere Araçları' yoluyla Windows'un çeşitli uygulamalarına kısa yoldan erişebilirsiniz. (Kontrol paneli, sistem, aygıt yöneticisi, ağ, görüntü, tarih-saat gibi.)

Programa Türkçe dil dosyasını hariçten yükleyerek programı daha anlaşılır halde kullanabilirsiniz.

NetStat:

Bilgisayarınıza bağlanan ya da çıkan ağ bağlantı listesini, açık TCP/UDP portlarını (internete çıkmak için kullanılan sanal kapılar), yerel/uzak bağlantıları, IP adreslerini ve bağlantı durumunu gösterir.

ProcMon:

Bilgisayarda o an da arka planda çalışan programların yolu, üreticisini gösterir. Ayrıca o an çalışan programların CPU (işlemci) kullanımını hem grafik hem de yüzde olarak gösterir.

TraceRoute/Ping:

İnternet bağlantı sorunlarını çözmek için özelleştirlebilir ayar sunar.

PortScan:

Gelişmiş TCP port taraması sayesinde ağ üzerinde etkin port taraması yapar. Bu araç iki yönlüdür: Tüm bağlantı ve gizli tarama tavrı (yarı-açık).

NBScan:

Güçlü bir Netbios tarayıcısı. IP adreslerini kararlaştırılan alan içinde tarayabilir. Bu tarama sonucu çıkan bilgileri listeleyebilir. Windows'la birlikte gelen standart Netbios'dan farklı bu aracın grafik kullanım ara birime sahip olması kolay kullanım olanağı sağlar.

RawSocket:

Düşük düzey TCP ve UDP bağlantı sorunlarını farklı ağ seçimi üzerinde çözmeye çalışır.

NetAudit:

Ağınızdaki çeşitli güvenlik durumlarını kontrol etmeye yarar. Bu araç potansiyel hasarı teşhis etmeye çalışır. Paylaşılan Netbios kaynaklarının yanlış ayarlaması birçok güvenlik açığına sebeb olabiliyor.

Shares:

Üç görev yapmaya yardımcı olur. Kaynak bağlantılarını izler, açık yerel paylaşımı inceler ve ağ üzerinden uzak kaynağa bağlantıyı izler.

SNMPAudit:

Gelişmiş SNMP aygıt taramasıyla seçilen yerel SNMP aygıtlarını hızlı bir şekilde özelleştirebilir yapısıyla tarama yapar. Beş önemli sistem dosyası için düzenleme mevcut: Protokol, servis, ağ, sunucu ve LMHost.

Türkçe Kullanım:

Türkçe dil dosyasını indirmek için
tıklayınız
.

İndirdikten sonra RAR'dan bir dizine çıkartın. Çıkardığınız bu dil dosyasını farenin sağ tuşuyla kopyalayıp programın kurulu olduğu C:Program FilesEssNetTools ana dizinine yapıştırın. Daha sonra programı çalıştırıp 'settings > language'den Turkish'i seçin. Programı kapatıp açtıktan sonra Türkçe kullanabilirsiniz.

Programın lisanlı fiyatı 39$'dır.

Açıklama
:
Essential NetTools
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 69804      Toplam: 69804
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
15.01.2015 09:06:34
Boyutu
:
7,61 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
Emre
(30.03.2010 00:20:02 )

"bilgisayara girme programı"
eğlenceli bir program... indirip kurdum tşk....
lider446
(17.06.2009 19:20:08 )

"yönetim"
ben lider446 yorumumu kaldırın aksi halde polise vericem o msn benim deil
(15.03.2009 11:09:57 )

""
arkadaşlar xp olur beni ekleyin anlatayım biggest_crayz@hotmail.com
Batu
(17.02.2009 23:14:00 )

"neden şifre istiyor"
bulduğum pc yi açmak için şifre istedi. acaba neden * yardım ederseniz sewinirim
lider446
(8.01.2009 14:11:50 )

"ben biliyorum"
ben biliyorum ekleyin beni aidata_berat@hotmail.co.uk

Toplam: 43 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Essential NetTools indirEssential NetTools indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin