MSN Messenger (WLM) Polygamy

MSN Messenger (WLM) Polygamy

Ana Sayfa > Internet > Anında Mesajlaşma > MSN Messenger (WLM) Polygamy

MSN Messenger (WLM) Polygamy 2009

MultiMSN, temel işlevi Windows Live Messenger yazılımında çoklu oturum açabilmenizi sağlamak olan bir yamadır.


Bu işlevinin yanı sıra; MSN ana penceresinde ve sohbet penceresinde bulunan reklamları engelleyebilme işlevlerine sahiptir.

Bilindiği üzere Windows Live Messenger yazılımında aynı anda yalnızca bir hesapla oturum açılabilmektedir. Lakin günümüzde birçoğumuzun birden fazla MSN hesabı bulunmakta ve bazılarımız aynı anda birden fazla hesabını açma ihtiyacı hissedebilmektedir. Ayrıca ortak kullanılan bilgisayarlarda da kullanıcılar hesaplarını açık tutmak isteyebilirler. İşte MultiMSN adlı araç bu ihtiyaçları giderebilmek amacıyla yazılmıştır.

Çoklu oturum açabilmenin yanı sıra reklam panolarını da engelleyebilen yazılım, bu reklamlardan rahatsız olanlar için de birebirdir. Yapılması gereken yalnızca aracı indirip çalıştırmak ve ana menüdeki "Hide Banner" düğmesine tıklamaktır. Çoklu oturum açabilme özelliğini etkinleştirebilmek içinse yine ana menü üzerinde "MultiMSN" düğmesine basmanız yeterlidir.

ÖNEMLİ NOT : Yaptığınız işlemlerin geçerli olabilmesi için Windows Live Messenger yazılımını tamamen kapatmalı ve işlemleri yazılım kapalıyken yapmalısınız. İşlem yaptıktan sonra yazılımı açtığınız da çoklu oturum açabilirsiniz. Ayrıca Windows Live Messenger sürümünüz yama sürümü ile aynı olmalıdır.

Yorum Kontrol : MSN araçları sınıfından birçok yazılım için hemen hergün kurulmuyor tarzında yorum alıyoruz. Microsoft'un Beta programı dahilinde ve çeşitli dillerde hazırlanmış sayısız MSN kurulumu bulunuyor. MultiMSN tarzındaki yazılımlar ne yazık ki tüm sürümlerde çalışmak için dizayn edilmiş değiller. Bu sebeple bizler de indir.com olarak MultiMSN ve onun tarzındaki diğer tüm MSN araçları için %100 çalışma garantisini veremiyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgilerinize önemle duyururuz.

Açıklama
:
MSN Messenger (WLM) Polygamy
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1186      Toplam: 1186
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
18.04.2009 17:46:47
Boyutu
:
218 Kb
İşletim Sistemi
:
Windows XP
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


MSN Messenger (WLM) Polygamy indirMSN Messenger (WLM) Polygamy indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin