Advanced System Cleaner

Advanced System Cleaner

Ana Sayfa > Araçlar > İşletim Sistemleri > Advanced System Cleaner

Advanced System Cleaner 1.8.1

Advanced System Cleaner, sisteminiz için geniş kapsamlı ve güçlü bir temizleme yazılımıdır.


Sisteminizde gereksiz yer barındıran kaldırılmış program dosyaları, geçici dosyalar, hata dosyaları, birbirinin aynısı olan dosyalar gibi birçok kategoride temizleme yaparak sisteminizde daha fazla boş alan olmasını sağlayabilirsiniz.
Sisteminiz günlük kullanımda, özellikle de internet kullanıyorsanız, azımsanmayacak kadar gereksiz dosya oluşturur. Bu dosyalar sisteminizin belleğini kullanarak, boş yere yer kaplar ve ayrıca sisteminizde eğer çok fazla bu şekilde dosya varsa sisteminizin yavaşlamasına yol açar. Bu program yardımıyla bu sorundan büyük ölçüde kurtulabilirsiniz. Program ile çeşitli kategorileri kullanarak detaylı bir temizlik yapmanız mümkün. Bu sayede sisteminizi daha fazla boş alan açılmasını sağlayabilir, sisteminizin performansını yükseltebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :

Disk Analizi :Seçmiş olduğunuz sürücüye ya da klasöre ait detaylı bir analiz yapabilir ve hatalı bölümlendirmeleri düzenleyerek disk alanından kazanabilirsiniz.

Ekle / Kaldır : Bazı programlar sisteminizden kaldırılsa bile sisteminizde dosyalarını bırakır, Windows’ta bulunan ‘Program – Ekle kaldır’ bu dosyaları program dosyası olarak görmediği için sisteminizde gereksiz yere yer kaplanması olacaktır. Bu yazılımdaki ‘Ekle / Kaldır’ özelliğini kullanarak bu problemi giderebilir ve sisteminizdeki kaldırılmış programların gereksiz dosyalarını silebilirsiniz.

Gereksiz Dosyalar : Sisteminizde oluşturulmuş olan hata dosyalarını ve geçici dosyaları temizler.

Birbirinin aynısı dosyalar : Sisteminizde bazen bir dosyayı birden fazla yere kaydetmiş ve yerlerini unutmuş olabilirsiniz veya Mp3 arşiviniz var ise bir sanatçının aynı şarkısı bilgisayarınızda 3-4 tane birden olabilir. Bu şekilde aynı biçim, boyut ve özelliklere sahip olan dosyaları bu program sayesinde tespit ederek seçmiş olduğunuz kopyalarının silinmesini sağlayabilirsiniz.

Kayıt Defteri Temizleyicisi : Sisteme her program eklemenizde ve kaldırmanızda bu kayıtlar ve yapılan işlemler sistemin kayıt defterine kaydedilir ve elle silinmediği müddetçe de silinmez. Bu yazılım bu konuda ‘Kayıt Defteri Temizleyicisi’ özelliğini kullanarak temizlik işlemini kolaylıkla ve sorunsuz yapmanızı sağlıyor.

Kayıt Defteri Düzenleyicisi : Sisteminizde bir yazılımdan bir süt sürüme geçerken ya da bir alt sürüme geçerken kayıt defterinde oluşan hataları bulur ve düzeltir.

Geçmiş :Sisteminizin web tarayıcısına ait tüm gereksiz dosyaları, internet geçmişi dosyalarını, adresleri, girdileri silebilirsiniz.

Not: Programın bu sürümünü hiçbir kısıtlama olmaksızın 20 gün boyunca kullanabiliyorsunuz. Tam sürümüne sahip olmak için sitesinden 29.95 $ karşılığı sipariş verebilirsiniz.

Açıklama
:
Advanced System Cleaner
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1363      Toplam: 1363
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
7.06.2009 02:45:11
Boyutu
:
2.82 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:


Advanced System Cleaner indirAdvanced System Cleaner indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin