BitDefender Antivirus 2011 (32 Bit) BitDefender Antivirus 2011

BitDefender Antivirus 2011

Ana Sayfa > Güvenlik > Anti-virüs > BitDefender Antivirus 2011 (32 Bit)

BitDefender Antivirus 2011 (32 Bit) 14.0.29.354BitDefender Antivirus 2011, SoftWin firmasının sunmuş olduğu son virüsten koruma yazılımıdır.


Yazılım bilgisayarınızı virüslere, truva atlarına, internet solucanlarına, casus yazılımlara, reklam araçlarına ve tüm diğer kötü niyetli araçlara karşı gerçek zamanlı koruyabilmektedir. Bilinen zararlıları sahip olduğu veritabanı ile tespit edebilen yazılım, bilinmeyen zararlılara karşı da gelişmiş sezgisel algılama tekniğini kullanmaktadır. Yazılım günümüzün en yeni tür zararlılarından olan "rootkit"leri tespit edip temizleyebilme yeteneğine de sahiptir.Son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış olan sahte elektronik postalara karşı da önlem almaktadır. Hem internet sayfalarındaki hem de elektronik iletilerdeki sahtekarlık işlemlerini tespit etme becerisine sahiptir. Kullandığı filtreler sayesinde internet bankacılığında ortaya çıkabilecek güvenlik risklerini en aza indirmektedir. Yazılım ayrıca saat başı kendiğinden güncellenebilmektedir. Ücretsiz virüsten koruma yazılımı ile dikkat çeken BitDefender bu son sürüm güvenlik çözümü ile çok daha güçlü görünüyor.Virüslerden ve Casus Yazılımlardan Koruma :

-Bilgisayarı saat başı güncelleme ile birlikte, bilinen virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü niyetli yazılımlara karşı koruma.

-Gelişmiş sezgisel algılama tekniği kullanılarak bilinmeyen virüsleri engelleme.

-Casus yazılım tehditlerini gerçek zamanlı izleme ve engelleme.

-"Rootkit"ler gibi en yeni, bilinen gizli tehditleri algılama ve temizleme.

-Sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanma.Sahte E-Postalardan Koruma :

-Sahtekarlık teşebbüsleri için açılan tüm web sayfalarında filtre kullanarak sahte elektronik posta saldırılarına karşı koruma sağlama.

-Web sayfalarını ve elektronik postaları kullanarak bilgisayar üzerindeki kişisel bilgilerin çalınması riskini azaltma.Ücretsiz Saat Başı Güncelleme :

Kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek bırakmadan her saat başında yazılımın günceliğini denetleme ve gerekli güncellemeleri kendiliğinden yapma. Güncelleme işlemi için gerekli olan dosyalar herhangi bir nedenden dolayı hasar gördüğünde dahi bu dosyaları tamir ederek güncelleme işlemini gerçekleştirme.7 Gün 24 Saat Destek :

Yazılımla ilgili soruların yöneltilebileceği ve yardım alınabilecek güvenlik uzmanlarından 24 saat telefonla ve e-posta ile destek alabilme.Oyuncu Kipi :

Bilgisayarda oyun oynandığı sırada yazılımın sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanabilmesi için ayarlarını kendiliğinden değiştirebilmesi.Not : Yazılımın 64-Bit destekli sistemler için uyumlu sürümünü indirmek için buraya tıklayın!


Açıklama
:
BitDefender Antivirus 2011
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2122      Toplam: 2122
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
5.04.2011 02:57:21
Boyutu
:
265.8 MB
İşletim Sistemi
:
Windows Tümü
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Ekran Görüntüsü
:


BitDefender Antivirus 2011 (32 Bit) indirBitDefender Antivirus 2011 (32 Bit) indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin