Altitude

Altitude

Ana Sayfa > OYUN > Uçuş Simülatörleri > Altitude

Altitude Demo

Altitude 3 platformda (Windows, Linux, Mac Os X) oynanabilen bir RPG uçak oyunu. Şirin grafikleri ve kıvrak hareketleri ile gerçekten çok eğlenceli.

Olay tamamıyla rakibi öldür ve puan kazan sistemi ile ilerliyor.


Siz seviye atladıkça kullandığınız uçaklar ve özellikleride elbette güçleniyor. Oyunun en güzel yanı online oynanabiliyor olması. Bir bölümde 50 kişinin aynı anda savaşması gerçekten çok eğlenceli oluyor.

Oyunu yükledikten sonra ilk açtığınızda sizden bir hesap oluşturmanızı istiyor ve sonrasında oyuna balıklama dalıyorsunuz. Benim tavsiyem, belirli bir seviyeye ulaşıncaya kadar online sunuculara bağlanmamanız. Yeterli deneyim ve güce sahip olmadığınız için oradaki oyuncular sizi dağıtabilir.

Klavye tuşları aracılığı ile oynanan oyunun temel kuralı olan kıvrak manevralar gerçekten çok eğlenceli. Uçağınızın üzerinde bulunan 3 adet çubuk sizin enerjinizi, silah ve sistem bozucunuzun değerini gösteriyor. Silahınız hiç bir şekilde bitmiyor fakat uzun süreli atış yaptığınızda kısa bir süre füze için beklemeniz gerekiyor.
Her ne kadar Windows ve Linux işletim sistemlerinde bu oyunu denememiş olsam da eminim ki herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.

Açıklama
:
Altitude
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2349      Toplam: 2349
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
12.06.2009 09:53:31
Boyutu
:
56.1 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


Altitude indirAltitude indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin