İngilizce Kursu Yardımcı Programı

İngilizce Kursu Yardımcı Programı

Ana Sayfa > Bilim ve Eğitim > Dil ve Sözlük > İngilizce Kursu Yardımcı Programı

İngilizce Kursu Yardımcı Programı 1.0

Fast İngilizce Kursu 30 yıldan beri ingilizce eğitiminde tüm öğrencilerine başarıyı garantileyen tecrübeli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir.


Fast Group şirketler grubuna bağlı olan DDM English Fast Courses ingilizce kurslarında kullanılmak amaçlı hazırladığı bu program sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği hazır bilgilere erişe bilmeleri amaçlı tasarlanmıştır.

İngilizce Kursu Yardımcı programı sayesinde kursiyerler kelime bilgilerini geliştirerek ve aynı anda öğrendikleri kelimelerin ingilizce okunuşlarınıda dinleyebilecekler. Programda Türkçeden İngilizceye ve İngilizce den Türkçeye olmak üzere iki yönde çeviri mevcuttur. Sözlük ihtiyacınızı karşılayabileceği gibi çeviri yaptığınız kelimenin ingilizce okunuşunuda dinleyebileceksiniz. Dolayısıyla programı sesli sözlük olarakda kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli mekanlarda muhtemel geçebilecek konuşma örnekleri ile ingilizcede öğrenilmesi gereken temel yapılarda program içinde verilmiştir. Örneğin bir telefondayken veya alışveriş yaparken kullanabileceğiniz soru ve cümleleri programda görebilirsiniz. Program eğitim konuları zaman içinde güncellenecek olup programda bulunan update butonundan güncellemeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz programı küçültme tuşu ile küçülterek ihtiyaç duyduğunuz bir zamanda hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Programın hakkında bölümünde ise ingilizce kursları hakkında kampanyalardan ve avantajlı programlardan haberdar olabileceğiniz flash animasyon bölümüde mevcuttur.

Açıklama
:
İngilizce Kursu Yardımcı Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3066      Toplam: 3066
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
26.06.2009 14:14:52
Boyutu
:
9.41 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
werry
(2.04.2010 15:29:59 )

"güzül bir program"
cok eylenceli

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


İngilizce Kursu Yardımcı Programı indirİngilizce Kursu Yardımcı Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin