Kung Fu

Kung Fu

Ana Sayfa > OYUN > Çocuklar İçin Oyunlar > Kung Fu

Kung Fu 2

Hem biraz adam patlarım hem de nostalji olur diyerek oynamaya başladım. Başladığım gibi şimdiye kadar oynadığım bütün Kung Fu oyunlarından nefret ettiğimi de hatırladım.


Bugün oyun konusunda şanslı bir gün değil benim için.

Kung Fu 2, kız arkadaşımızın Mr. X. tarafından kaçırıldığını öğrenmemizle başlıyor. Mr. X. ile karşılaşabilmek için yolumuza çıkan herkesi yok etmemiz gerekiyor. Klişe bir konu ama genellikle eğlenceli oldukları için klişeleri severim. Fakat katlanamadığım bir Kung Fu 2 klişesi var: En az eski Kung Fu oyunları kadar zor! Evet, bu oyundan nefret etmemin bütün nedeni bu. Bu oyunu bitirmek için sağlam sinirlere ve defalarca oynayabilecek kadar tahammüle ihtiyacım var. Eğer biraz daha geniş açıdan bakmak gerekirse oyun ruhunu hala taşıdığı için bu özelliğinin bir tek beni sinir ettiğini düşünerek hoş görüyorum.

Kung Fu’cu kahramanımızı yön tuşlarıyla kontrol ediyoruz. Önceki Kung Fu oyunlarındaki gibi yine tekme ve yumruklarımızla mücadele ediyoruz. Fakat bu zorlu yolculuğun başlarında yaşlı bir amca bize “Hadoukan” öğretiyor. Böylece biraz daha Ryu-sal bir karaktere dönüşmüş olsa da (kıyafetler neredeyse aynı!) yeni bir şeylerin eklenmiş olması iyi. Yumruk, tekme, “Hadoukan” dışında alternatif bir dövüş seçeneği yok ama bölümleri kısıtlı bir sürede bitirmek gerektiği için zaten uzun süre gerektirecek aksiyonlara girmek mümkün değil.

Açıklama
:
Kung Fu
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1897      Toplam: 1897
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.07.2009 10:08:46
Boyutu
:
9.5 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Kung Fu indirKung Fu indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin