Show My PC

Show My PC

Ana Sayfa > Internet > Bağlantı & Internet Telefonu > Show My PC

Show My PC 3.05

Program Windows XP ile gelen uzak masaüstü bağlantısı yada msn messsenger üzerinden yapılan uzaktan yardım isteme olayı ile aynı işlevi görür.

Programı kullanan her iki taraf birbirlerine donamım yazılım hakkında yardımlaşma karşı kullanıcıya tam olarak fare ve klavye yolu ile yardım edebilme yada uzaktan görsel sunum yapmak için idealdir.

Programı kullanabilmek için modeminizden port açma, virtual server, port yönlendirme gibi şeyler yapmanıza gerek kalmadan birbirleri ile bağlantı kurmalarını sağlar.

Program herhangi bir port açmak için güvenlik duvarını geçebilmek için trojan yada virüs içermemektedir.

KullanımıProgramı indirdikten sonra kurun.


Kurulum bittiğinde karşınıza ufak bir pencere çıkacak.

Kendinize yardım alacaksanız "Show My PC to Remote User" tıklayın ve "Password For Remote Users" yazısı ve hemen yanında size verilecek bir kutucuk içersinde şifre olacak (Bu şifre her açılışta değişir) ve bu şifreyi bu programı kuran arkadaşınıza vererek oda "View a Remote PC" tıklayarak sizin verdiğiniz şifreyi girerek sizin masaüstünüzü, farenizi ve klavyenizi ele alarak size yardımcı olacaktır.

Siz yardım edecekseniz karşı taraftan şifre alarak bu sefer siz "View a Remote PC" tıklayıp karşı tarafa yardım edeceksiniz.

Sadece ekran görüntünüzü paylaşmak isterseniz "Give full control to users" kutucuğunu kaldırın.

Yardım alırken programın bağlantısını kesmek isterseniz başlat çubuğundaki saatin yanında program çalışırken simgesi belirecektir sağ tıklayarak "Close VNC Server" diyebilirsiniz.

NOT:

Bu program yardım amaçlıdır. Kötü niyetli kişilerle karşılaşıp bilgisayarınıza olabilecek saldırıdan ne firma ne indir.com sorumludur. Programın kullanımına dikkat ediniz ve tanımadığınız kişilerle karşılıklı paylaşım içine girmeyiniz.

Açıklama
:
Show My PC
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3149      Toplam: 3149
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
6.08.2009 06:33:04
Boyutu
:
1.16 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Show My PC indirShow My PC indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin