Scribus MASAÜSTÜ YAYINCILIK

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Ekran Yakalama > Scribus

Scribus 1.4.1

Scribus , açık kaynak kodlu bir DTP (masaüstü yayıncılık) programı.Renk ayrımından PDF dönüşümlerine, PDF form elementleri yaratmadan Preflight Check gibi işlemlere kadar profesyonel bir DTP paketinde bulabileceğiniz her fonksiyona sahiptir.

ScribusLinux/Unix, MacOS X, OS/2 ve Windows masaüstlerinde, basılmaya hazır ve sayfa yapısında yeni yaklaşımlar sunan, ödüllü profesyonel sayfa çıktıları hazırlayan açık kaynak bir yazılımdır. Modern kullanıcı dostu arayüzü ile scribus CMYK renk, ayraçlar, ICC renk yönetimi ve çok yönlü PDF oluşturulması gibi profesyonel yayıncılık özelliklerini destekler.

Scribus ile ne yapabilirsiniz? Sayfa yerleşimi yazılımı nedir?

Temelde, Scribus bir kelime işlemci değildir. Bu konsepti anlamak için önemli bir noktadır. Scribus sayfa yerleşimi yazılımları ailesindendir yada Masaüstü yayıncılık programlarındandır. Scribus fotograf, logo, metin çerçevesi ve tam yerine şekilleri yerleştirirken büyük esneklik sunar. Bu rahber ile ilk defa Scribus karşılaşan biri neler yapabilceğini fark edebilecektir. Tüm özellikleri kapsamak yerine üretken olabilmek için basitçe bir göz atacaktır.

Scribus ile şuanları yapabilirsiniz:

* CD kapakları, tebrik kartları, şirket broşürleri, mektuplar ve posterler gibi güzel görünümlü belgeler oluşturabilirsiniz.
* Sizin ticari yazıcınızda kolayca basabileceginiz dosyalar oluşturun.
* Etkileşimli PDF formları oluşturun ve sunum belgeleri oluşturun. Etkileşimli PDF nedir ? Etkileşimleri PDF'lerde bağlantılar, açıklayıcı notlar (yazdırılmayan notlar), sıkkullanılanlar - otomatik olarak PDF belgeniz için oluşturulan dizin, gezinme özellikleride dahil - tıpkı internet tarayıcısı gibi gibi özel özellikleri vardır.
* Scribus ile kolay kullanımlı düzgün font efektleri oluşturan araçlar ile logo ve çizimler oluşturabilirsiniz.
* Sanat çalışmaları ve resimleri yüksek duyarlılıkta baskı için uygun dogrulukta renkler ile yazılım içine alma.

Açıklama
:
MASAÜSTÜ YAYINCILIK
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4039      Toplam: 4039
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
3.05.2012 16:35:51
Boyutu
:
62,38 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Scribus indirScribus indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin