Shape Collage Fotoğraf düzenleme Kolaj Yapma Programı

Fotoğraf düzenleme Kolaj Yapma Programı

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Animasyon > Shape Collage

Shape Collage 2.5.3Bilirsiniz, bir çok web sitesinde yada farklı yerlerde bir sürü resimlerden oluşmuş ancak mükemmel görünümlü fotoğraflar görürüz.


Belki bunlara benzer bir kolaj çalışması biz de yapmak isteriz. Ancak elimizdeki kısıtlı programlarla kolaj yapmak neredeyse imkansızdır. Yapsak bile istediğimiz görüntüyü elde etmek gerçekten zordur. Aslında AutoCollage ile ilgili bir makaleyi daha önceden yayınlamıştık.

Kolaj ifadesine eğer yabancı iseniz hemen kısa bir açıklama yapayım. Örneğin sevdiğinizle beraber çekildiğiniz farklı farklı 10 tane fotoğraf var. Ve siz tüm bu fotoğrafları tek bir karede görmek istiyorsunuz. İşte tüm bu resimlerin bir arada olması bir kolaj dır.

Buradakine benzer bir çalışma yapmak sanırım onlarca dakikamızı alır. Oysa şimdi size tanıtacağım programla kolaj yapmak sadece bir kaç saniye sürüyor.

Shape Collage isimli yazılım minicik boyutu ile (527Kb) öncelikle bizi şaşırtıyor. Shape Collage windows, mac os, linux üzerinde çalışabiliyor. Programı indiriyor ve bir kaç tıkla kuruyoruz. Şimdi sıra geldi fotoğraflarımızdan birer sanat eseri çıkartmaya.

Açıklama
:
Fotoğraf düzenleme Kolaj Yapma Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 8308      Toplam: 8308
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
26.04.2011 07:42:14
Boyutu
:
687 KB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Shape Collage indirShape Collage indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin