MightyFax (Windows XP - 2000)

MightyFax (Windows XP - 2000)

Ana Sayfa > Internet > Bağlantı & Internet Telefonu > MightyFax (Windows XP - 2000)

MightyFax (Windows XP - 2000) 3.63

Bilgisayarınızdan Fax göndermek için kullanacağınız bir program olan MightyFax uzun yıllardır geliştirilmesi devam eden programlardan.


Bir fax makinasına ihtiyacınız yok. Sadece bu program ve var olan modeminizi kullanarak fax gönderebilirsiniz. Buradaki modemden kasıt ADSL modemler değil, fax modem kartı olan ve dial-up bağlantısı sağladığınız modemlerdir. Windows 98 ve üstü tüm işletim sistemleri ile sorunsuz çalışan (Programın iki farklı versiyonunu işletim sisteminize göre seçebilirsiniz) MightyFax, Windows XP için tasarlanan ilk fax programlarından. Uzun zamandır test edilen program birçok modem ve sistem konfigürasyonları ile sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Programla ilgili en önemli ve dikkat çeken nokta son derece kolay kullanımlı, kullanıcı dostu bir program olması. Gerçektende metninizi hazırladıktan sonra fax göndermeniz sadece bir kaç saniye sürüyor. Sadece göndermek değil, Fax almak içinde bu programı kullanabilirsiniz. Yeni versiyonunda desteklenen bu özellik bulunduğunuz odayı ofise çevirmeniz için yardımcı oluyor.

30 günlük deneme sürümü ile gelen bu kolay kullanımlı program, satın alındıktan sonraki 30 gün içinde sorusuz bir şekilde geri ödeme garantisine sahip.

Programı çalıştırabilmek için;
 • 32Mb Bellek (Ram)
 • 2MB Sabitdisk alanına ihtiyacınız var.

  Yukarıda yazdığım parantez ile ilgili küçük bir açıklama;
  ADSL veya KabloNet modemleriniz ile bu programı kullanamazsınız. Zira, bu modemler sadece internete bağlanmak içindir. Fax gönderme işleminde ise numara çevirmek gerekir. Bu yüzden, çevirmeli bağlantı (dial-up) yapmak için kullandığınız fax-modem'lerinizi kullanmak durumundasınız.

 • Açıklama
  :
  MightyFax (Windows XP - 2000)
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 2150      Toplam: 2150
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  30.08.2009 12:25:34
  Boyutu
  :
  6.21 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows XP
  Lisans
  :
  Shareware
  Kısıtlamalar
  :
  Denemesi Bedava
  Ekran Görüntüsü
  :


  MightyFax (Windows XP - 2000) indir  MightyFax (Windows XP - 2000) indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin