Camfrog (Macintosh)

Camfrog (Macintosh)

Ana Sayfa > Araçlar > Görev Çubuğu, Başlat Menüsü ve Explorer > Camfrog (Macintosh)

Camfrog (Macintosh) 1.9

Üreticiden: Camfrog, ücretsiz video sohbet odaları; gerçek zamanlı ses ve görüntü programıdır.


30 milyonun üzerinde indirme ve kayıtlı kullanıcıya sahip programla, ücretsiz olarak sesli, görüntülü ve yazılı olarak sohbet edebilir, bizim veya kendinize ait olan tüm sohbet odalarına girebilir, yüksek hız ve kalitede video sohbet yapabilir, yeni insanlarla tanışma imkanı sağlayabilirsiniz.

İzleyin ve İzlenin:
Camfrog’da muhtemelen yapmayı istediğiniz ilk şey diğer kullanıcıları web kameralarında canlı olarak görmek, sesi ve görüntüyü test etmek olacaktır. Programda gördüğünüz ilk pencerede sizin “contact list”iniz yani daha sonradan buraya ekleyeceğiniz arkadaşlarınızın takma isimlerinin bulunduğu listedir. Daha aşağıda “video chat room list” diye bir yazı göreceksiniz. Buraya bastığınız zaman karşınıza yeni bir pencere açılacak ve karşınıza 4 bölgeye ayrılmış olarak görüntülü sohbet odalarının olduğu bir liste çıkacaktır. Yukarıdaki listeden Türkiye’nin içerisinde bulunduğu bölgeyi seçtiğiniz zaman aşağıda 3 farklı alana ayrılmış şekilde odaların isimlerini görürsünüz. Bu alanlardan “Camfrog” kısmına bastığınızda resmi Camfrog odalarını görürsünüz. Bunun dışında “All Ages” ve “18+” şeklinde iki bölüm daha vardır. “All Ages” her yaş kesimine açık olan ve kullanıcılar tarafından yaratılmış odalardır. “18+” ise sadece 18 yaşının üzerindeki Camfrog kullanıcılarının girmesinin izinli olduğu ve gene kullanıcılar tarafından yaratılmış olan odalardır. Bir görüntülü sohbet odasına girmek için seçtiğiniz oda isminin üzerine tıklamanız yeterlidir (ya da yanındaki “Join” yazan yere).

Şimdi listeden Camfrog kısmına basın ve karşınıza çıkan “CamfrogTurkiye” oda isminin üzerine tıklayın. Oda girişindeki kuralları okuduktan sonra, kuralları kabul etmek için “Yes” e tıklayın. Artık bir görüntülü sohbet ortamının içerisindesiniz ve o an oda içerisinde bulunan herkes sizi web kameranızdan görebilir. Oda içerisinde bulunan diğer kullanıcıları görmek içinse, oda içerisinde en sağda bulunan listeden, kamerasına bakmak istediğiniz kullanıcının isminin üzerine tıklayın. Şayet sizi kimsenin izlemesini istemiyor iseniz, kendi görüntünüzü gördüğünüz video ekranının sol alt köşesinde bulunan kamera simgesinin üzerine tıklayın, buradaki kamera simgesinin üzerine kırmızı yasak işareti belirdiği anda görüntünüzü dondurmuş olursunuz ve kimse sizi göremez. Web kameranızdan yeniden izlenmek istiyorsanız simgeye tekrar tıklayın ve yasak işaretini kaldırın.

Not: Programı kurduktan sonra öncelikle bir profil oluşturmalısınız. Bunun için kullanıcı adı, e-posta bilgileri girdiktren sonra programa giriş yapabilirsiniz.

Özellikler:
 • En Popüler Canlı Video Sohbet Topluluğu.
 • Bire bir sohbet edebilir ve sohbet odalarında çoklu sohbet yapabilirsiniz.
 • Diğer kullanıcıları izleyebilmeniz için kameraya ihtiyacınız yoktur.
 • Camfrog Video Sohbet programı tüm güvenlik duvarı, rooter ve kablosuz ağların arkasında çalışır.
 • Anlık kullanıcı listemiz sayesinde yeni insanlarla kolaylıkla tanışabilirsiniz.
 • Ufak bir yükleme, sadece 4,32 Mb.

  Sistem Gereksinimleri
 • PowerPC Mac G4(>1GHz)/G5 CPU ya da Intel Mac.
 • MacOS X 10.4 ya da üstü.
 • Windows sürümü için tıklayınız.

  Camfrog Pro Sürümü:
  Camfrog sisteminin yapısını öğrendikten sonra yazılımımızın Pro sürümüne geçebilirsiniz. Pro sürümü ile birçok kullanıcının kamerasını aynı anda görebilir, dosya transferi yapabilir, kullanıcı statünüzü değiştirebilir, kullanıcılarının web kamera görüntülerini devasa boyutlarda izleyebilirsiniz. Camfrog Pro’nun tüm özelliklerini öğrenmek için lütfen üretici sitesindeki satınalma sayfasını inceleyiniz.

  Not: Programın üreticisine erişebilirsiniz. Ayrıca Türkiye ve Türkçe sitesine ise erişip yardım ve ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 • Açıklama
  :
  Camfrog (Macintosh)
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 1517      Toplam: 1517
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  20.09.2009 09:51:51
  Boyutu
  :
  4.32 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Mac OS X
  Lisans
  :
  Freeware
  Kısıtlamalar
  :
  Sınırsız
  Ekran Görüntüsü
  :


  Camfrog (Macintosh) indir  Camfrog (Macintosh) indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin