Read It Later Firefox add-on

Read It Later Firefox add-on

Ana Sayfa > Internet > Arama Programları > Read It Later Firefox add-on

Read It Later Firefox add-on 2.0.1 Beta 3

İnternette sörf halindeyken tüm dikkatimizi verdiğimiz web siteleri incelerken gelen bir telefon ya da e-posta firefox sekmesini kapatmamıza veya bilgisayar başından kalkmamıza hatta kimi zaman ortalığın karışmasına bile sebep olabiliyor.

O gibi durumlarda incelenen sayfalar anlık olarak yerimlerine eklenebilir ama bu sefer de yerimleri’nin çöplüğe dönmesi konusunda hızlı bir adım atılmış olur.


Dahası aynı durumla sık sık karşılaşıldığını düşünürsek zamanla içinden çıkılmaz bir duruma bürünebilir. Şayet benim gibi yerimlerinizde yüzlerce site varsa ve sonradan yerimlerinize göz attığınızda bu siteleri buraya niye eklemiştim diyebilirsiniz. :)

Normal de firefox‘un sekmeleri kaydetme özelliği var ama bu eklenti çevrimdışı bağlantılarda yani internetinizin olmadığı yerlerde de işe yarıyor. En son incelediğiniz sayfadan devam etmek için Read It Later eklentisinden faydalanabilirsiniz.

İncelediğiniz sayfaları aniden kapatmanız gereken durumlarda yerimlerine eklemeden tek tıklamayla kaydetmenize olanak sağlayan read it later eklentisi iphone kullanıcıları için de uyarlanmış. Adres satırının sonundaki OK işaretine tıklayarak kullanabilirsiniz.

Açıklama
:
Read It Later Firefox add-on
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1338      Toplam: 1338
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
19.12.2009 15:01:51
Boyutu
:
320 KB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(2.07.2012 02:34:14 )

""

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Read It Later Firefox add-on indirRead It Later Firefox add-on indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin