jDownloader Portable

jDownloader Portable

Ana Sayfa > Internet > İndirme Yöneticileri > jDownloader Portable

jDownloader Portable 0.9421

jDownloader Portable açık kaynaklıdır , ortamdan bağımsız çalışır ve tamamen Java ile yazılmıştır.


JDownloader , Rapidshare.com ve Megaupload.com gibi tek-tıklamalı-dosya-barındırma sitelerinde Premium üyelikleri olmayan kullanıcılar için bile dosya indirmeyi kolaylaştırır. Sizlere çoklu paralel indirme , captcha algılama , otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ayrı özellik sunar. Tabi ki JDownloader kesinlikle ücretsizdir. Bunlara ek olarak JDownloader birçok "link şifreleme" sitesi desteği de sunuyor. Tek yapmanız gereken şifrelenmiş linkleri JD'ye eklemek ve o gerisini sizler için hallediyor. JDownloader CCF, RSDF ve yeni olan DLC aktarım özelliklerine de sahip.

Program sadece bu sitelere paralı üyelikleri olan kişilere değil aynı zamanda ücretsiz olarak bu sitelerden gerçekleştirilmek istenen dosya indirme işlemlerinde de kullanıcılara yardımcı oluyor. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resim doğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma ve daha birçok özelliği bulunan jDownloader paylaşım linklerinin korunması için son günlerde popülerleşen “link şifreleme” sitelerinden birçoğuna da destek sağlıyor. Türkçe dil desteği de bulunan jDownloader programında sık sık karşınıza çıkan arşiv (rar) şifrelerini kayıt altında tutabiliyorsunuz.

İndireceğiniz dosyaların boyutu ne olursa olsun, kaç bölümden oluşursa oluşsun jDownloader şifrelenmiş veya normal linkleri ona eklediğiniz andan itibaren geri kalan işlemleri kendisi sizin yerinize gerçekleştiriyor. Link koruması için yaygınlaşan CCF, RSDF ve yeni DLC uzantılı dosyaları da program içerisine aktarabiliyorsunuz.

Hesap kısıtlamlarını aşmak isteyen kullanıcılar sahip oldukları birden fazla paralı hesabı program içerisine entegre edereken bir hesaptaki limiti doldurduklarında program otomatik olarak dosya indirme işlemlerine diğer hesaptan devam edebiliyor. Kısacası jDownloader paylaşım dünyasının sınırlarını tamamen kaldırmanıza yardımcı olan güçlü bir program.

Açıklama
:
jDownloader Portable
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 8415      Toplam: 8415
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
9.11.2009 19:50:29
Boyutu
:
63.8 MB
İşletim Sistemi
:
Windows Me/2000/XP/2003/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
qandemie
(2.08.2011 10:56:03 )

"güzel"
güzel tavsiye ederim
qandemie
(2.08.2011 10:56:03 )

"güzel"
güzel tavsiye ederim
qandemie
(2.08.2011 10:55:21 )

"güzel"
güzel tavsiye ederim

Toplam: 3 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


jDownloader Portable indirjDownloader Portable indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin