Riva Muhasebe Programı

Riva Muhasebe Programı

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Stok ve Kasa Takip Programları > Riva Muhasebe Programı

Riva Muhasebe Programı 2.0

Muhasebe programları yazılımı ve otomasyon çözümleri konusunda öncü bir kuruluş olmayı hedefleyen Riva Yazılım, 2001 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir yazılım şirketidir.

Riva, gerek yazılım geliştirme, gerekse ticari paket pazarlama ve destek sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan bir ekip ile ticari yazılım sektöründe varolan kaliteli, hızlı ve güvenilir program boşluğunu doldurmak amacıyla yola çıkmıştır.


Bu hedef doğrultusunda, öncelikle mevcut yazılımların artı ve eksi yönleri incelendi ve kullanımda karşılaşılan tipik sorunlar tespit edildi. Bu süreçte kullanıcılarla birebir görüşülerek daha iyi bir yazılımın nasıl olabileceği konusunda fikirlerine başvuruldu.

Yaklaşık 4 yıl süren bir altyapı ve geliştirme çalışmasının sonucunda (Entegra'nın altyapı çalışmaları Riva'nın kuruluşundan da önceye dayanmaktadır) bugünkü haliyle Entegra ortaya çıktı. Entegra, kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda geliştirilmeye devam etmektedir.

Riva'nın satış aşaması öncesinde altyapı çalışmaları için harcamış olduğu 4 yıllık uzun süre, kaliteli ve tam anlamıyla söz verdiğini yapan çözümler sunma konusundaki kararlılığının bir göstergesidir. Bugün Riva, bu güçlü altyapısıyla değişikliklere rakiplerine oranla çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yanıt verebilmektedir.

Entegra için geliştirilmiş olan RivaGrid gibi bazı bileşenler, yurtdışında dahi benzeri olmayan teknolojiler içermektedir. Bu eşsiz kaynaklarıyla Riva, geleceğe çok daha güçlü ve güvenle bakabilmektedir.

Fakat, yerimizde durmuyoruz! Çalışıyor ve sürekli olarak kendimize şu soruyu soruyoruz:

Daha iyisi olabilir mi?

Açıklama
:
Riva Muhasebe Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2874      Toplam: 2874
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
16.11.2009 16:53:46
Boyutu
:
10.9 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 98/2000/XP/Vista
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Kayıt sınırlı kullanım. Tam sürüm 400 tl + kdv den başlayan fiyatlar
Ekran Görüntüsü
:


Riva Muhasebe Programı indirRiva Muhasebe Programı indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin