Amaya

Amaya

Ana Sayfa > Yazılım & Web Geliştiriciler > HTML Editorler > Amaya

Amaya 11.3

Amaya, bir araç veya güncelleme belgeleri yaratmak için tasarlanmış ve doğrudan Web üzerinde kullanılan ücretsiz bir Web editörüdür.


Tarama özelliklerini sorunsuz bir üniforma ortamda düzenler ve uzaktan erişim özellikleri ile entegre edilmiştir. Bu işbirliği sayesinde bir alan ve sadece bir tek yönlü yayın aracı olarak Web orijinal vizyonunu takip eder.

Amaya doğduğu 1996 yılında W3C vitrini için tam Web istemcisi özellikli Web teknolojileri başladı. Amaya, kendini geliştirmek için ana motivasyon olarak mümkün olduğunca W3C teknolojileri gibi entegre bir çerçeve sağladı. Tüm bunların kombinasyonu ise tek ve tutarlı bir ortamdan yararlanarak gerçekleştirmiş oldu.

Amaya, bir HTML + CSS stil editörü olarak başladı. Amaya ve XHTML ailesi, MathML ve SVG gibi XML uygulamaları için giderek artan çok sayıda XML desteği sunuldu. Tüm bu sözcüklerin aynı anda bileşik belge olarak düzenlenebilmesini sağlar.

Amaya, ayrıca işbirlikçi bir açıklama uygulamasına dayanarak, Kaynak Tanımlama Çerçevesi (RDF), XLink ve XPointer içerir.

Açıklama
:
Amaya
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1423      Toplam: 1423
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
13.12.2009 12:36:29
Boyutu
:
13.4 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/NT/XP/Vista
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Amaya indirAmaya indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin