Spyware Doctor with AntiVirus Spyware Doctor Anti Casus Yazılımı Programı

Spyware Doctor Anti Casus Yazılımı Programı

Ana Sayfa > Güvenlik > Anti-spyware > Spyware Doctor with AntiVirus

Spyware Doctor with AntiVirus 2010 - 8.0.0.651Windows için AntiVirüs özellikli Spyware Doctor 2010.


En İyi Casus yazılım Koruması. Dünya Çapında Milyonlarca Kişi Tarafından Kullanılıyor

Spyware Doctor, 125 milyon kere indirilmiştir; ve her hafta milyonlarca kişi tarafından indirilmektedir. dünyanın her yerinden insanlar PC’lerini casus yazılımlardan, reklam yazılımlarından ve diğer online tehditlerden korumak için Spyware Doctor güvenle kullanıyor.

Spyware Doctor, ABD, İngiltere, İsveç, Almanya ve Avustralya da dahil olmak üzere, dünyanın her yerinden önde gelen PC dergileri ve test laboratuarlarından sürekli olarak Editors’ Choice (Editörün Tercihi) ödülleri almaktadır. Buna ek olarak, 2005 yılında Pazar lideri olduktan sonra Spyware Doctor, 2005 yılı sonunda tekrar 2006 yılında prestijli Best of the Year (Yılın En İyi Ürünü) ödülünü almıştır.

Spyware Doctor, PC World, PC Magazine, PC Pro, PC Plus, PC Authority, PC Utilities, PC Advisor, PC Choice, Microdatorn, Computer Bild vePC Answers Dergisi gibi dünyanın önde gelen PC yayınları tarafından en yüksek ödüllere layık görülmeye devam etmektedir.

Not: Bir Anti Casus Yazılımı seçimi yapıyorsanız kanıtlanmış ve PC Magazine, PC World, CNET, PC Pro Magazine, PC Authority, PC Answers gibi dünyanın önde gelen araştırma laboratuarlarından ve güvenilir diğer laboratuarlardan birisinden ödül almış bir yazılımı seçin. Daha da önemlisi, tanınmayan inceleme web sitelerindeki kullanıcı derecelendirmelerini kullanmayın, çünkü bunlar sıklıkla bir satış ortaklığı ağıyla satılan düşük kaliteli, ya da sahte ürünleri satın almanız için sizi yanıltmak amacı gütmektedir.

Her türlü Casus Yazılım ve Virüsleri tespit eder, temizler ve engeller.

Spyware Doctor’a kıyasla test edilen çok sayıda programın, Casus Yazılımların sadece çok küçük bir miktarını tespit edebildiğini ve çok daha azını tamamen temizleyebildiğini biliyor muydunuz? Ayrıca, bu programların çoğu her şeyden önce kullanıcı bilgisayarlarına casus yazılımların kurulmasına gerçek zamanlı ve etkili bir şekilde engel olamamıştır.

AntiVirüs özellikli Spyware Doctor, Casus Yazılımla ve Virüslerle mücadele yeteneklerini sürekli olarak ve günlük bazda geliştiren en ileri güncelleme özelliğine sahiptir. Anti Casus Yazılım programlarının radarından kaçmak için daha karmaşık hale geldikçe, Spyware Doctor da bir adım önde olmak için bunlara yeni teknolojilerle tepki verir.
Kullanması En kolay

Spyware Doctor, sadece uzmanlar için değil, özellikle insanlar için tasarlanan gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. İşte bu nedenle 2005, 2006 ve 2007’de People's Choice (İnsanların Tercihi) Ödülü almıştır. Sınırlı etkileşimle optimal korumayı sağlayacak şekilde, otomatik bir yapılandırmaya sahiptir, dolayısıyla yapmanız gereken tek şey, anında ve sürekli koruma için programı kurmaktan ibarettir.

Spyware Doctor’ın gelişmiş IntelliGuard teknolojisi, kullanıcıları sadece gerçek bir Casus Yazılım tespitinde uyarır. Bu da önemlidir, çünkü her yazılım kurduğunuzda, favorilerinize bir site eklediğinizde, ya da PC ayarlarınızı değiştirdiğinizde anlaşılmaz sorularla karşılaşmamanız gerekir. Bu mesajlar kafa karıştırıcı olabilir ve programların çalışmaması, favorilerin kaybedilmesi, hatta casus yazılımların sisteme kurulmasına izin verilmesi gibi istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Biz araştırdık, dolayısıyla sizin araştırmanıza gerek yok.

Açıklama
:
Spyware Doctor Anti Casus Yazılımı Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2544      Toplam: 2544
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
14.04.2011 17:54:20
Boyutu
:
22.8 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava
Ekran Görüntüsü
:


Spyware Doctor with AntiVirus indirSpyware Doctor with AntiVirus indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin