Hotspot Shield Ücretsiz Proxy Programı

Ücretsiz Proxy Programı

Ana Sayfa > Güvenlik > Tam Koruma > Hotspot Shield

Hotspot Shield 6.4.4

Hotspot Shield Genel Wi-Fi kullanımı gerçekten çok eğlenceli.


Sonuçta bir sabah herhangi bir kafeden oturup kahve yudumlarken laptop'unuzdan e-postalarınızı kontrol etmenin keyfi hiçbir şeye değişilmez.
Ancak siz kahvenizi yudumlayıp bu genel Wi-Fi'den internete bağlı durumdayken bazı hackerlar şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi'ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-mail, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.

Ek Özellik: Hotspot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy'ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp "Connect" tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP'ye bağlandığınızı göreceksiniz. "Connected" yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Yani Hotspot Shield erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Önemli Bilgi: Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Açıklama
:
Ücretsiz Proxy Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7980      Toplam: 7980
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
16.02.2017 09:52:38
Boyutu
:
14,12 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
SINIRSIZ KULLANIM
Ekran Görüntüsü
:


Hotspot Shield indirHotspot Shield indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin