Nero cd ye yazma programı

cd ye yazma programı

Ana Sayfa > Araçlar > CD & DVD & Blu-Ray Araçları > Nero

Nero 6.0

CD ya da DVD yazıcınızdan daha fazla yararlanabilmek için birden fazla yazılıma mı ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz? Ahead'in Nero 6 Reloaded sürümü CD yazmadan tutun da hazırlamaya ve oynatmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir paket altında topluyor.


Uygulama paketi içinde Nero Burning ROM yazılımı dışında InCD packet-writing yazılımı, eski sürümlere göre daha fazla geliştirilmiş Nero Vision Express 2 film hazırlama ve düzenleme yazılımı, tamamen yeni bir DVD/film dosya oynatıcısı ve yine kullanıcıların ilk defa tanışacağı BackItUp adlı bir yedekleme yazılımı da yer alıyor.

Ayrıca ses düzenleyicisi, CD kabı tasarım yazılımı ve DivX dönüşümü için MPEG4 desteği de yazılımın diğer artılarını oluşturuyor. Eskisine göre çok daha fazla kullanıcı dostu olan uygulama paketi içinde yer alan StartSmart adlı panel yardımıyla, sadece kullanmak istediğiniz uygulamaları görmeniz de mümkün oluyor. Yazılımla birlikte gelen DVD oynatıcısı ise başarılı olmasına rağmen çok fazla gelişmiş değil. Nero Vision Express 2 ve BackItUp’daki sihirbazlarda adımların fazlalığı kullanımı zorlaştırabiliyor.

Açıklama
:
cd ye yazma programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 15314      Toplam: 15314
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
2.03.2010 17:35:10
Boyutu
:
31.27 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi Bedava
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
efgan
(1.04.2010 04:18:52 )

"guzel"

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Nero indirNero indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin