Zuma Deluxe Zuma Oyunu

Zuma Oyunu

Ana Sayfa > OYUN > Yap-Boz > Zuma Deluxe

Zuma Deluxe 1.1.0.0

Zuma tapınaklarında eğlenceli vakit gerçimenizi sağlayan ve dikkat edilmezse bağımlılık yapabilecek, popüler bir oyun olan Zuma Deluxe sizi bekliyor.


Arka arkaya gelen renkli topları en az 3'lü gruplar halinde vurarak tüm topları bitirmeyi amaçladığınız bu güzel oyunda eğer topları vaktinde vuramazsanız ağzını büyük bir keyifle açan kötü tapınak koruyucusu 1 hakkınızı elinden alıyor.

Bölümleri geçtikçe maceraya devam ettiğiniz Zuma Deluxe'de değişik tapınaklar ve farklı oyun alanları ile karşılaşacaksınız. Oyun sırasında yavaşlatıcı, bomba, zaman durdurucu ve lazer gibi değişik özelliklerde toplarda size yardımcı olmak için arada sizi ziyaret ediyorlar.

Geliştirilmiş oyun grafikleri ve bölüm çeşitliliği oyundan sıkılmadan saatlerce eğlenceli vakit geçirmenizi sağlarken grafik ve ses efektleri ile kendinizi sanki tapınağın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Son derece basit ve kolay bir oynanabilirliğe sahip bu oyunu Fare (Mouse) yardımıyla oynuyorsunuz. İlerledikçe belirlediğiniz isimle kayıtlar yapabileceğiniz Zuma'nın büyüsüne kapılmaya hazır olun.


Özellikler:

-Macera bölümünde birçok farklı yeni tapınak
-3 boyutlu geliştirilmiş grafikler
-Kendinizi test edebileceğiniz sınırsız oyun bölümü
-En iyi puanlar tablosu
-Keşfedebileceğiniz 20'den fazla farklı tapınak

Açıklama
:
Zuma Oyunu
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 5213      Toplam: 5213
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
11.03.2010 00:26:11
Boyutu
:
6,1 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/Vista
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
60 Dakika Oynama Süresi ile kısıtlı
Ekran Görüntüsü
:


Zuma Deluxe indirZuma Deluxe indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin