Process Lasso (32)BİT CPU İşlem Yöneticisi

CPU İşlem Yöneticisi

Ana Sayfa > Araçlar > Analiz ve Optimizasyon > Process Lasso (32)BİT

Process Lasso (32)BİT 9.0.0.348

Process Lasso programı sahip olduğu eşsiz teknoloji ile bilgisayarda çalışmakta olan işlemlerden CPU üzerinde çok fazla döngüsel yoğunluk yaratanları otomatik olarak engelleyerek sistem performansını arttırmamıza yardımcı olan ücretsiz bir sistem aracı.


Kontrol dışına çıkan işlemlerin bilgisayarda yarattığı duraksamaları önlemek amacıyla üretilmiş olan bu görev yöneticisi, işlem önceliği belirleme imkanı sunarak yapmak istediğimiz işlemler için sistemimizden en verimli şekilde geri dönüşüm almamızı sağlıyor.

Process Lasso programı yapımcılarının mükemmel teknolojisi sayesinde bilgisayarınızda şu anda çalışan işlemlerden cpu üzerindeki yoğunluk yaratan döngüsel hatalardan arındırıp sistemin daha kararlı çalışmasını ve performansının yükselmesini sağlayan ender yazılımlardan birisidir. Kontrolünüz haricindeki çalışan işlemlerinizin bilgisayardaki kitlenmeleri veya yarattığı yavaşlamaları gidermektedir.

Process Lasso Normalde bilgisayarımızın CTRL+ALT+DELETE tuşlarına bastığımızda açılan windows görev yöneticisi gibidir fakat bunun daha gelişmiş ve işlemlerin otomatik olarak yapıldığı versiyonu olarak düşünebiliriz. Yapılcak işlemlere öncelik atayabilme, cu ve ram miktarını grafikler halinde izlemenizi sağlama gibi özellikler içermektedir.

Açıklama
:
CPU İşlem Yöneticisi
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3983      Toplam: 3983
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.05.2017 08:58:52
Boyutu
:
1,81 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
SÜRE VE KULLANIM KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
Erol
(31.03.2010 20:25:26 )

"çok işe yarıyor"
işlemciyi baya hızlandırdı, tavsiye ederim.

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Process Lasso (32)BİT indirProcess Lasso (32)BİT indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin