Soup Toys Masaüstü Oyuncak Kutusu

Masaüstü Oyuncak Kutusu

Ana Sayfa > Bilgisayarını Kişiselleştir > Masaüstünü Özelleştir > Soup Toys

Soup Toys 1.6.0.8

Oyuncak bebekler, uçan balonlar, magnetler, toplar, tahterevalliler gibi aklınıza gelen her tür oyuncak Soup Toys'ın içinde sizi bekliyor.


Oyuncakları masaüstüne dökerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli oyuncaklara çocukların bayılacağı kesin, yetişkinler ise kendilerini oynamaktan alamayacaklar.

Soup Toys'un en şaşırtıcı tarafı kutunuzun içindeki oyuncaklarla yepyeni ve yaratıcı oyun setleri hazırlayabilmek. Hareketli ve sesli oyuncakların hepsi gerçek hayatta gördüklerimizle birebir aynı özelliklere sahip. Yani bir mıknatısla oynuyorsanız metal oyuncakları çekebilir, basket topunu saydırarak potaya atabilir veya atlı karıncaya koyduğunuz ağırlığa göre dönme hızının değiştiğini görebilirsiniz. Bu yüzden Soup Toys'da bulunan her oyuncağın kendine has özelliklerine göz atmak bağımlılık yaratabilir. Soup Toys özellikle çocukların hayal gücünü geliştirmek için geliştirilmiş. Kutunun içindeki pek çok oyuncak birleştirilerek farklı oyuncak mekanizmaları kurulabilir ve yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Masaüstünüzdeki her oyuncağın farklı sesler çıkardığını da hatırlatalım. Tabii ki bu sesler kapatılabiliyor. Soup Toys ile yarattığınız farklı oyun setlerini kaydederek saklayabiliyor ve istediğiniz zaman çıkarıp oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımın sitesinden diğer kullanıcıların oyun setlerini indirerek yepyeni oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini geliştirmek veya oyuncaklarla kaçamak birkaç saat geçirerek çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler için çok eğlenceli bir seçenek sunan Soup Toys masaüstünüzü lunaparka çevirecek.

Açıklama
:
Masaüstü Oyuncak Kutusu
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 4608      Toplam: 4608
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
8.04.2010 16:18:39
Boyutu
:
16,40 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


Soup Toys indirSoup Toys indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin