CS Wall Hack

CS Wall Hack

Ana Sayfa > OYUN > Platform Oyunları > CS Wall Hack

CS Wall Hack

Counter Strike oyununda duvarların arkasından ateş edebilmenizi,rakibin sizi görmeden ona hamle yapabilmenizi sağlayan hile yamasıdır.

Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip'ten çıkartın.


Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşuna basın. Bu işlem sayesinde wall hack açılmış olacak. Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Eğer 'end' tuşuna bastığınızda 'cheats allowed' yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stop' yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar 'end' tuşuna basarak tekrar programı çalıştırabilirsiniz.

Önemli! Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server'lara girişi engellenmektedir.

Açıklama
:
CS Wall Hack
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2547      Toplam: 2547
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
21.10.2010 09:19:57
Boyutu
:
105,11 KB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız


CS Wall Hack indirCS Wall Hack indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin