4shared Desktop Masaüstü özellestirme Programi YeniProgram indir

Masaüstü özellestirme Programi YeniProgram indir

Ana Sayfa > Internet > Dosya Paylaşımı > 4shared Desktop

4shared Desktop 3.2.3

Üreticiden:
Özel olarak gelistirilen masaüstü araci "4shared Desktop" ile hesabiniza yüzlerce dosya yüklemek gibi rutin islemleri hem hizlandirin, hem de daha kolay ve daha kullanisli hale getirin.

4shared Desktopun kullanici dostu tanidik arayüzü ve mükemmel pratikligi çalisma verimliliginiz artiracak ve görevlerinizin performansini büyük ölçüde rahatlatacak.


Bu kullanimi kolay yazilim, çoklu dosya yükleme islemlerini yönetmenize yardimci olmak için özel olarak tasarlandi.

Oturum Açma Penceresi:
Bu pencerede, 4shared hizmetine kaydolurken kullandiginiz, hesabiniza ait oturum açma bilgilerini ve parolayi kullanmalisiniz. 4shared hesabiniz yoksa, yeni bir hesap olusturmak için, pencerenin en altindaki "Simdi kaydol" baglantisini tiklatmalisiniz.

Uygulamanin kullanici adi ve parolayi hatirlamasini ve baslatildiginda hesabiniza otomatik olarak giris yapmasini istiyorsaniz "Beni hatirla" onay kutusunu isaretleyin.

Alanlari doldurduktan sonra, hesabinizi açmak için "Oturum aç" dügmesini tiklatin. Oturum açma bilgileri veya parola hataliysa, bu ekranda kalirsiniz. Parolanizi unutursaniz, Oturum açma penceresinin sag alt kösesindeki "Parolanizi mi unuttunuz?" baglantisini tiklatmalisiniz.

Ana Pencere:
Hesabiniza basarili bir sekilde oturum açtiktan ve hesabiniza dair verileri aldiktan sonra ana pencere açilacaktir. Burada, asagidaki ana kontroller yer almaktadir:
 • Klasör agaci (hesabinizin klasör yapisini gösterir)
 • Dosyalarin ve klasörlerin listesi (seçili klasörün içerigini gösterir)
 • Karsiya yüklenecek dosyalarin listesi (karsiya yüklemek istediginiz dosyalari içerir).

  Dosyalari Yüklüyor:
  Yüklenecek dosyalari veya klasörleri bu ekrana sürükleyerek kolaylikla seçebilir veya bilgisayarinizdaki yüklemek istediginiz dosyalari ya da klasörleri bulmak için "Seç" dügmesini (3) kullanabilirsiniz. Lütfen bir klasörü seçtiginizde, bu klasördeki tüm dosyalarin ve alt klasörlerinin de içerikleriyle birlikte listeye eklenecegine dikkat edin.

  Dosyayi (veya dosyalari) seçtikten sonra satirin sonundaki "Sil" simgesini (7) tiklatarak veya klavyenizdeki "Delete" dügmesine basarak yükleme listesindeki dosyalari silebilirsiniz. "Tümünü temizle" dügmesi (4), listedeki tüm dosyalari silmek için kullanilir.

  Dosyalari yüklemek istediginiz dizini seçin. Bir klasörü açmak için sadece klasör agacinda (1) üzerine tiklatin veya dosyalar ve klasörler listesinden (2) çift tiklatin.

  Yükleme islemi bittikten sonra alttaki listeden tüm dosyalari silmek istiyorsaniz, "Yüklemeden sonra listeyi temizle" onay kutusunu (6) isaretleyin.

  Dosyalari seçtiginizde, karsiya yükleme için hazir olurlar. Islemi baslatmak için, "Karsiya yükle" dügmesini (5) tiklatin. Karsiya yükleme islemini, karsiya yükleme sirasinda pencerenin sag alt kösesindeki "Durdur" dügmesini tiklatarak da durdurabilirsiniz.

  Yüklemeye devam etme seçenegi kullanilabilir! Karsiya yüklemeyi durdurursaniz veya baska sebeple karsiya yükleme kesilmisse, devam edebilirsiniz. Bu durumda "Karsiya Yükle" dügmesinin yerine "Devam Et" dügmesi görünecektir. Karsiya yüklemeye devam etmek için tiklatin.

 • Açıklama
  :
  Masaüstü özellestirme Programi YeniProgram indir
  İndirilme Sayısı
  :
  Bu Ay: 7534      Toplam: 7534
  Üretici
  :
  Dili
  :
  Ingilizce
  Eklenme Tarihi
  :
  31.01.2011 12:06:39
  Boyutu
  :
  3.77 Mb
  İşletim Sistemi
  :
  Windows 2000/2003/XP/Vista/7
  Lisans
  :
  Reklamli (Adware)
  Kısıtlamalar
  :
  Ekran Görüntüsü
  :


  4shared Desktop indir  4shared Desktop indir


  Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin