Fotomix Fotoğraf Düzenleme Programı

Fotoğraf Düzenleme Programı

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Resim Editörleri > Fotomix

Fotomix 8.7.6

FOTOMİX

Fotomix Bildiğimiz üzere sond önemlerde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte insanlar, kendilerine birçok farklı uğraş bulma konusunda pekte geri kalmamışlardır.Bununla birlikte bilgisayarlarında gelişmesi ile birlikte bambaşka uğraşlar ortaya çıkmıştır. Artık insanlar, fotoğraf çekerek bilgisayarlarına atıyor ve o fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabiliyorlar. Ancak birçok insan, fotoğraf konusunda çok tutucudur ve düzenleyebilme konusunda oldukça isteklidir. Artık bunu yapabilmeniz için yepyeni bir program geliştirildi. Programımızın adı da Fotomix olarak belirlendi. Bu program sayesinde bilgisayarlarınzda bulunan herhangi bir fotoğrafı rahatlıkla manipule edebilme olanağına erişeceksiniz. Elbette ki programımızın tek özelliği bu değil. Programı daha detaylı inceleyerek sizlere sunmak istiyoruz.

FotoMix, mükemmel arayüzü ve kullanışlılığı ile son dönemlerin en kaliteli fotoğraf manipülasyon yazılımlarından birisidir. Photoshop gibi programların aksine çok daha kullanışlı bir program olan Fotomix ile sizlerde bilgisayarlarınızda birçok farklı resmi düzenleme ve daha görsel hale getirme olanağı bulacaksınız. Programımızın birçok farklı özelliği de mevcuttur. Dilerseniz bu özellikleri maddeler halinde inceleyelim;

1. Fotoğraf manipülasyon
2. Çok kullanışlı arayüz
3. Resim efekt seçenekleri
4. Kaliteli önizleme ekranı
5. Resim özellikleri düzenleyebilme

gibi çok önemli ve kullanışlı özellikler, FotoMix programı sayesinde bilgisayarlarınızda ki yerini alacak ve sizlere muazzam bir fotoğraf düzenleme deneyimi sunacak. Sizlerde bu kaliteli program sayesinde bilgisayarlarınızda ki tüm resimleri kaliteli bir biçimde düzenleyebileceksiniz. Önerilerimiz arasına ekliyoruz.Editör Yorumu: Son dönemlerin en kaliteli fotoğraf manipülasyon programı ile bilgisayarlarınızda bambaşka bir resim deneyimi yaşayacağınız aşikar. Denemelerimiz sonucu programdan tam verim almış bulunuyoruz. Denemeniz, sizler için iyi bir deneyim olacaktır.

Editör Notu: 4 yıldız


Açıklama
:
Fotoğraf Düzenleme Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 14755      Toplam: 14755
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
1.02.2012 18:35:00
Boyutu
:
2.56 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(22.03.2013 04:28:57 )

""

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Fotomix indirFotomix indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin