Windows 7 Codecs Win 7 Ses ve Video Codec

Win 7 Ses ve Video Codec

Ana Sayfa > Video > Video Çözücüler (Codec) > Windows 7 Codecs

Windows 7 Codecs 3.3

Windows 7 Isletim sistemine uyumlu olan ses ve video codecleri ile herseyi çalistirin.

Win7codecs, adindan da anlasilabilecegi üzere, Windows 7 isletim sistemi için özel olarak hazirlanmis bir ses-video çözücü paketidir.


Çözücüler, bilgisayar ortaminda farkli dosya biçimlerine sahip olan ses ve video dosyalarinin oynatilabilmesi için gerekli olan ek sistem dosyalaridir. Microsoft tarafindan Windows 7 isletim sisteminin yayinlanmasi ile çözücü paketlerine sahip olan birçok yazilim üreticisi, çözücü paketlerini Vista ile uyumlu hale getirmek durumunda kalmistir. Bu yazilim ise temel yapilandirmasini Windows 7 isletim sisteminde gereksinim duyulan ses ve video çözücülerini baz alarak olusturdugundan 7 için özellestirilmis oldugu rahatlikla söylenebilir.Windows 7 isletim sistemini kullanmaya baslayanlar bu çözücü paketini sistemlerine yükleyerek hiçbir sikinti yasamadan tüm ses ve video dosyalarini çalistirabilirler. Çözücü paketinin içerisinde herhangi bir medya oynatici bulunmamaktadir. Paketin asil islevi sisteminizde kurulu olan medya oynatici yazilimlari ile (örnegin; Windows Media Player) sorun yasamadan tüm medya dosyalarini oynatabilmektir. En çok kullanilmakta olan ses ve video biçimlerini baska hiçbir çözücü paketine gereksinim duymadan açabilmenizi saglayan yazilimin en önemli özelliklerinden birisi de tümüyle ücretsiz biçimde sunulmasidir. Yazilimin kapsamindaki bilesenler asagida ayrintili biçimde sunulacaktir.Yazilimin Sahip Oldugu Çözücüler, Filtreler ve Diger Araçlar

-AC3filter

-Dscaler

-FFDshow

-Gabest Bilesenleri

-Haali

-Quick Time

-Real Media

-DirectShow_Enum

-Hizlandirma Araçlari

-Softella_FM

-Gspot

-XViDÖnemli Uyari : Yazilimin üreticisi tarafindan yapilan uyariya göre; yazilimini herhangi bir sorun yasamadan kullanabilmeniz için, sisteminize yüklemeden önce, daha önce sisteminize kurdugunuz diger çözücü paketlerini kaldirmaniz gerekmektedir.

Açıklama
:
Win 7 Ses ve Video Codec
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3206      Toplam: 3206
Üretici
:
Dili
:
Ingilizce
Eklenme Tarihi
:
7.08.2011 18:45:48
Boyutu
:
19.8 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 7
Lisans
:
Ücretsiz (Freeware)
Kısıtlamalar
:
Ekran Görüntüsü
:


Windows 7 Codecs indirWindows 7 Codecs indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin