TimeBoss ebeveyn kontrol yazılımı

ebeveyn kontrol yazılımı

Ana Sayfa > Güvenlik > Çeşitli Güvenlik Programları > TimeBoss

TimeBoss 3.12TimeBoss uygunsuz web içeriği ve bilgisayarınızı yapılandırma seçeneklerine erişim engelleyen filtreleme, zaman sınırlamalar koyarak bilgisayar ve internet kullanımını kısıtlamak için olanak tanıyan bir ebeveyn kontrol yazılımıdır.


TimeBoss Program sadece bilgisayar kullanımı için günlük veya haftalık sınırları ayarlamak için izin çok detaylı zaman sınırlaması seçenekleri, ama aynı zamanda ayrı internet kullanım sınırları, hatta ince belirli web siteleri için ayarlanabilir sunuyor. Örneğin, (belirli bir zaman aralığı isteğe bağlı olarak içinde) Internet kullanımı 2 saat kadar izin verebilir ama günde sadece 30 dakika için belirli bir sitenin kullanımını kısıtlamak. Ayrıca tamamen belirli sitelere ya da yalnızca özel izin sadece bu siteleri (Whitelist sadece) Internet erişimi kısıtlamak. Programın esnek yapılandırma seçenekleri otomatik olarak ve hafta sonları daha fazla zaman sağlamak için geçici olarak yapılandırma ayarlarını değiştirmek zorunda kalmadan fazladan zaman vermeyi sağlayan özel kodlar ile zaman sınırları genişletmek için sunmaktadır. Diğer özellikleri Ekran yakalama ve daha fazlası ile giriş ayrıntılı klasör koruma programı kısıtlamalar, özelleştirilebilir uyarı mesajları içerir. TimeBoss her bir Windows kullanıcı hesabı için farklı yapılandırılabilir.

Not: TimeBoss kontrol paneli erişimi sağlayan şifre seçenek aktive olmadan kendi kullanıcı hesabı için belirlenmiş sınırlamalara etmeyin.

Artıları: kısıtlamaları zaman sağlar ayrıntılı ve esnek, web siteleri için özel kısıtlamak zaman; klasör ve yapılandırmaları önlemek erişim sistemi;

Eksileri: site belirli sınırlamalar Explorer sadece internet çalışması ile bazı yapılandırma seçenekleri olabilir kafa karıştırıcı; küçük olması bir

Açıklama
:
ebeveyn kontrol yazılımı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 5057      Toplam: 5057
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
2.01.2015 11:31:53
Boyutu
:
2,76 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Ücretsiz Deneme 34,95 $ satın almak
Ekran Görüntüsü
:


TimeBoss indirTimeBoss indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin