Flex Gif Animator

Flex Gif Animator

Ana Sayfa > Yazılım & Web Geliştiriciler > Grafik Motorları > Flex Gif Animator

Flex Gif Animator 10.02

Oluşturma, düzenleme ve serin efektler eklemek animasyonlu GIF görüntüler

Flex GIF Animator basınca duyarlı, Wintab uyumlu tablet ile büyük işler dijital boya yazılım programıdır.

Flex GIF Animator kolay hızlı yüklenen ve sunumlar herhangi bir türü için GIF animasyonlu yüksek etki yaratmak için yapar.

Sizin sanat yapmak için olağanüstü fırçalar yaratılması için izin veren çok yönlü ve güçlü fırça motoru var, o brushs) yağlı boya ve kalem vb Kalem, Kömür dahil önceden tanımlayabilirsiniz düzinelerce vardır.

O, çizim vardır klonlama ve (Dodge, ışık, bulanıklık, renk doygunluğu değiştirici ve diğerleri dahil) rötuş araçları, graphics.It için gölge, parlaklık ve diğer etkiler ile 3D görünüm eklemek destekler müthiş özel efektleri çeşitli içerir deforme , bayrak, dalga, sprey ışık, kaydırma, partikül, silme, renk değişimi, ışık, vb bulanıklık, o nesneleri animasyon ve keyframe (Pozisyon, Ölçek, döndürme, Alpha ve Etkisi Parametre dahil) tabanlı animasyona arasında oluşturmak destekler.

Bu fonksiyonu bir basitleştirilmiş arayüz inşa edilmiştir files.All da SWF Flash, Quictime ve animasyon ses ile avi formatında animasyon kaydedebilir, bu uzman acemi arasında bir seviye tasarımcıları, görülmeye değer bu GIF Animator bulacaksınız sağlar onun fiyat.

Burada "Flex GIF Animator" bazı temel özellikleri şunlardır:

Ileri optimizasyon:
-Ve-animasyon önizleme sonra, gerçek zamanlı optimize sonuçları, renkler üzerinde tam kontrol, animasyon, toplam ölçek için esnek paleti seçeneklerini görüntülemek önce · Flex GIF Animator hedef dosya boyutu ya da sıkıştırma oranı için optimize etmek için gelişmiş seçenekleri vardır.

Esnek Editörü:
Destekler çift animasyon düzenleme modunda: Timeline (kare), çerçeve düzenleme, çift görüntü modu edit: seçim ile gerçek renk nesne tabanlı vektör grafikleri ve piksel tabanlı düzenleme, fırça araçları boya.


kenar ve grafik vektör 3-D kenarında, gölge eklemek destek, Şeffaflık renk ve destek nesnenin hareket yolu curvering için destek var.

Trick Bannerlar olun:
Destekler "hile afiş" (simüle pencereleri kontrol ile hareketli GIF), Trick afiş genellikle sahip oluşturmak en yüksek tıklama oranı.

Gerçek zamanlı 3D efektler:
Destekler müthiş özel efektler, çeşitli form tabanlı etki (deforme, bayrak, dalga, sprey, ışık gibi, kaydırma, partikül vb) ve görüntü bazlı etkisi vardır, bu bir nesne ile aynı anda kullanılabilir etkileri olmak üzere iki çeşittir. on ile parçacık sistemi önceden tanımlanmış. Yerleşik çözgü ve morph animasyon yapımcısı.

Nesneleri ara Animasyon maker:
· Destek ara renk (dahil farklı renk), şekil (eğri), maske ve diğer nesnenin nitelikleri dönüştürmek, Bu yüzden herhangi bir nesne ne düşünüyorsun ara animasyon oluşturmak mümkündür.

3D tarzı Metin veya nesnelere grafik:
· Destek keyfi metin ve herhangi bir vektör grafik nesneleri çekmek kenar, gölge, arka plan tabakalarının fırça, 3D tarzı kenar eklemek

Esnek Çıkış:
GIF, AVI, EXE, Flash ve tek bir kare görüntü (JPG, TGA, BMP, GIF) dosyaları da dahil olmak üzere dosya biçimleri çok çeşitli için · İhracat.

Ekran ve video çekimi:
· Yakalama masaüstü, pencere ve masaüstü bölgesi, özellikle de pencere veya bölge masaüstünün değişikliği kaydedebilirsiniz. Yakalama çerçeveleri düzenlenebilir ayrı nesneler olarak kaydedebilir, Flash hareket mpg, Taşı Quicktime, mircrosoft AVI form.

animasyonlu GIF ses ekle:
· Flex GIF Animator ses kaydedici inşa etti, ayrıca dış ses dosyası ithal ca, It ile senkronizasyon hareket oluşturmak kolaydır ses ve video mircrosoft AVI, Quicktime film, mpg, Flash taşımak, senkronizasyon ile kendini oyun exe ses gibi

Gereksinimleri:

· Intel Pentium uyumlu işlemciler
RAM · 64MB
boş sabit disk alanı · 20MB
· CD-ROM sürücüsü

Sınırlamaları:

· 15 gün deneme
Ekran ufak at
· Bir animasyon projesi olarak dizayn kaydedilemiyor
° animasyon veya görüntü ihracat, onun kare 'Demo' olarak işaretlenir

Yenilikler Bu Sürümdeki: [ tam changelog okumak ]

Photoshop fırça desteği:
· Destek ithalat photoshop fırça resimler

Trick Bannerlar olun:
Destekler (simüle pencereleri kontrol ile animasyonlu GIF) "hile afiş" oluşturmak, Trick afiş genellikle oranı en yüksek tıklama varAçıklama
:
Flex Gif Animator
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2652      Toplam: 2652
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
26.04.2011 01:51:25
Boyutu
:
6.2 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Deneme / 99.95 TL
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
(25.05.2012 21:36:03 )

""

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Flex Gif Animator indirFlex Gif Animator indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin