MSP Messenger MSP Messenger Türk işi Msn

MSP Messenger Türk işi Msn

Ana Sayfa > Internet > Anında Mesajlaşma > MSP Messenger

MSP Messenger 1.6.0.0

Msp Messenger %100 Türk yapımı Türkiyenin ilk ve tek gerçek ileti sistemidir. Msp Messenger ile kişi listenizdekilerle sohbet edebilir, dosya gönderip alabilir, konferans görüşme yapabilir, kişi arama motoru ile arkadaş edinebilir, sesli okuma özelliği ile dil öğreniminizi hızlandırabilir, görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz.Program Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve onlarca dile çevrilerek çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır.


Msp Messengerın genel özellikleri: (Üreticiden)- Çevrimiçi olun. Durumunuzu çevrimiçi, çevrimdışı, meşgul vb. ayarlayın.

- İleti gönderin. Arkadaşlarınıza çevrimiçi ya da çevrimdışı iletiler gönderin.

- Kişisel profilinizi oluşturun. Yeni arkadaş teklifleri almak için kişisel bilgilerinizi ve diğer bilgilerinizi girin.

- Yeni arkadaşlıklar edinin. MSP Messenger kişi arama motoru ile yeni kişilerle tanışın.

- Kontak listenizi kontrol altında tutun. İstemediğiniz kişiyi engelleyin.

- Sesli görüşme. Canlı sesli görüşme yapın.

- Görüntülü görüşme. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla canlı görüntülü görüşme yapın

- Arkadaşlarınıza toplu ileti gönderin. Tüm arkadaşlarınıza ve ya seçtiğiniz arkadaşlarınıza çevrim içi/çevrim dışı toplu ileti gönderin. Mutluluğunuzu paylaşın. Kutlama mesajları gönderin.

- Dil sorunu yaşamadan tüm dünya ile arkadaş olun. Otomatik dil çevirisini kullanarak tüm dünya ile kendi dilinizde görüşün .

- İşinizi uluslararası boyuta taşıyın. MSP Messenger ile Uluslararası iş dünyasını kolayca keşfedin. Kendinize yeni partnerler temin edin.

- Dil seviyenizi arttırın. Farklı dillerdeki arkadaşlarınızla sohbet ederken sesli okumayı açarak farklı dillerde konuşmayı öğrenin.Diğer özellikleri:

-Tema desteği

-Türkçe dahil çoklu dil desteği

-Sohbet pencerlerini sekmeler halinde gösterme

-Karşılıklı oyun oynama imkanı

-Kısaltmalar ile rahat kullanım (Belirlediğiniz kısaltmaları yazdığınızda otomatik olarak belirlenen kelime veya cümleler program tarafından yazılır. Örneğin: Slm yazdığınızda program Selam. Nasılsın? yazacaktır.)

-İleti geçmişi tutulabilir

-Radyo kanalları arasından seçim yapılarak radyo dinlenebilir

-Kişi listesi gruplandırılabilir ve arama yapılabilirİŞ DÜNYASINDAKİ İLETİŞİM DEVRİMİNE DAHİL OLUN

“Kişisel ve Kurumsal Profilinizi” oluşturarak tüm dünyadan size kolaylıkla ulaşılmasını kolaylaştırın. “Gelişmiş Arama Özelliği” ile Dünya’dan “Yeni iş partnerleri” edinin. Uluslararası iş dünyasını kolayca keşfedin. İş görüşmelerinizde tercümana gerek kalmadan aynı anda yazışmalar yapın. Otomatik dil çevirisini kullanarak tüm dünya ile kendi dilinizde görüşün. Bilmediğiniz yabancı dillerde daha hızlı yabancı dili anında yazılı ve sesli çevirin. İş yaptığınız ülke ya da bölgeler hakkında karşılıklı olarak anında bilgi edinerek rekabet gücünüzü artırın.GENÇLER

Türkiye’den ve tüm dünyadan eğitiminize ve yaş grubunuza uygun arkadaşlıklar edinin. Başka ülkelerden edindiğiniz arkadaşlarınızla mesleki ya da bilgisel olarak birikimlerinizi paylaşıp kendinizi geliştirin. Birbirinize yaptığınız tüm dosya ya da materyalleri ekranınızda görün. Yabancı dildeki çeviri sistemiyle dünyayı küçültün. Her dilin aksanına uygun olarak kelimeleri ve cümleleri öğrenin. Arkadaşlarınıza çevrim içi ve çevrim dışı iletiler gönderin. Arkadaşlarınıza “Toplu iletiler” gönderin. Görüntülü ve sesli sohbet edin. Gönderdiğiniz “Dosya ve Materyalleri Günlük Arşiv” olarak ekranınızda görün. Ses ve görüntü dosyalarınızı kaydedin.ÇOCUKLAR

Çocukların onlarca farklı dilleri, kelimeleri tanımalarını ve öğrenme süreçlerini hızlandırın. Çocukların ve gençlerin kendi aralarında iletişim kurarak hem yabancı dilleri yazmasını, sesli duyarak daha hızlı öğrenmesini sağlayın. Karşılıklı yazışırken başka işlerinizi de görerek zaman kazanın. Bir takım belgeleri mesaj olarak kopyalayıp yapıştırarak, başka işler yaparken zaman kazanın.

Açıklama
:
MSP Messenger Türk işi Msn
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3993      Toplam: 3993
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
28.06.2011 07:27:28
Boyutu
:
1.61 MB
İşletim Sistemi
:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Lisans
:
Ücretsiz (Freeware)
Kısıtlamalar
:
Ekran Görüntüsü
:


MSP Messenger indirMSP Messenger indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin