Acronis True Image Home 2012 yedekleme / geri yükleme

yedekleme / geri yükleme

Ana Sayfa > Güvenlik > Yedekleme > Acronis True Image Home 2012

Acronis True Image Home 2012 16Acronis True Image ile komple bir PC yedekleme ve sabit disk bölümleri (ya da seçili klasör yapıları) disk görüntü yaratmak ve bunları güvenli bir yerde saklamak için sağlar geri yükleme sistemi sağlar.

Yedekleme görüntüleri için bilgisayarınızda Windows veya programları yeniden yüklemek zorunda kalmadan önceki bir duruma geri böylece, tüm programlar ve ayarları ile Windows da dahil olmak üzere tüm sistem bölümü içerebilir.

Acronis True Image böylece disk görüntüleme özellikleri, geleneksel yedekleme işlevler ekleyerek, seçilen dosya ve klasörler için artımlı ve farklı yedeklemeler gerçekleştirebilirsiniz.Disk görüntüleme işlemi sırasında bilgisayarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz, hiçbir sistem yeniden başlatma gerekli değildir.Program ayrıca erişilemez hale durumunda, bilgisayarınızı geri yüklemek için Rescue Disk oluşturabilirsiniz.

Diğer özellikleri arasında entegre CD / DVD yakma, disk klonlama, planlanan işlemler, dosya istisnalar, şifre korumalı yedekleri ve güvenli bir şekilde korunan bir bölümü disk görüntüleri depolamak için olanak sağlar Acronis Secure Zone, içerir.

Bu programı sitemizden son sürüm olarak indirebilirsiniz...

Deneme sürümü.


Tam Sürüm Ücreti 49.99 $’ dır

Açıklama
:
yedekleme / geri yükleme
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2890      Toplam: 2890
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
28.08.2012 16:19:43
Boyutu
:
214 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Deneme sürümü. Tam Sürüm Ücreti 49.99 $’ dır.
Ekran Görüntüsü
:


Acronis True Image Home 2012 indirAcronis True Image Home 2012 indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin