Macro Scheduler macro hazırlama

macro hazırlama

Ana Sayfa > Bilgisayarını Kişiselleştir > Sanal Yardımcılar > Macro Scheduler

Macro Scheduler 14.1.04Macro Scheduler makrolar kontrol uygulamaları kopyalanmasına izin oluşturmak, yazılım süreçlerini otomatikleştirmek ve görevleri planlanmış etkinlikler, masaüstü kısayollar veya kısayol tuşları atamak sağlar.
Tek bir fare tıklaması ile karmaşık görevleri gerçekleştirmek, ya da daha sonrası için zamanlama. Güç kullanıcıları, bağımsız EXE dosyaları, herhangi bir Windows PC'de piyasaya olabilir betiklerini derlemek için yeteneğini takdir edecektir.

MacroScript, tescilli Macro Scheduler script dili, alt dizi türü değişkenler ve komut dosyalarını destekler ve Microsoft VBScript kodu dahil uzatılabilir. 200'den fazla komut dosyası komutları ve standart programlama yapıları, diğer uygulamalar için tuş vuruşlarını ve fare olaylarını göndermek için pencereler için okuma dosyaları açmak ve kapatmak, belli bir pencere etkin hale getirmek, internet görevleri gerçekleştirmek, programları ve komutları çalıştırmak çalıştırmak için bekleyin yeteneği dahil ve dosyaları ve daha fazla yazmak.Açıklama
:
macro hazırlama
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2195      Toplam: 2195
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
9.05.2014 23:24:41
Boyutu
:
12,11 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Deneme sürümü. Tam Sürüm Ücreti 95.00 $’ dır.
Ekran Görüntüsü
:


Macro Scheduler indirMacro Scheduler indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin