GeniusConnect (32)bit veri tabanı saklama

veri tabanı saklama

Ana Sayfa > Güvenlik > Çeşitli Güvenlik Programları > GeniusConnect (32)bit

GeniusConnect (32)bit 6.0.0.0GeniusConnect ODBC (MS Access, MySQL, SQL Server vb) destekleyen herhangi bir ilişkisel veritabanı ile Outlook verilerini senkronize etmeye yarayan bir uygulama.
Zor diğer sistemleri veya uygulamalar ile veri alışverişi yapar. Pst dosyasını yerel bilgisayarda MS Outlook veri depoladığı (Takvim, Görevler, Posta, Günlük, Notlar). GeniusConnect ile Outlook verilerini bir veritabanına verebilirsiniz ve aynı zamanda bir Outlook kişi klasörünün içine veritabanından veri yüklemekye. Ayrıca birden çok Outlook Klasörler ve birden fazla veritabanı programı kullanmak mümkün.

İsteğe bağlı olarak farklı bir klasöre GeniusConnect birkaç COM nesneleri oluşur olarak işaretlenmiş GeniusConnect anlatarak özel verilerinizi korumaya alabilirsiniz.

Yeni bir araç çubuğu ve kurulumdan sonra Outlook ayrılmaz bir parçası haline gelir. Diğer özellikler Swiftpage entegrasyonu, veritabanı yanı sıra otomatik senkronizasyon ile senkronizasyon çeşitli türleri Outlook'u başlatır ve daha fazlasını içerir.

Açıklama
:
veri tabanı saklama
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3204      Toplam: 3204
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
6.10.2015 17:55:44
Boyutu
:
7,42 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
SÜRE KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


GeniusConnect (32)bit indirGeniusConnect (32)bit indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin