SugarSync senkronize

senkronize

Ana Sayfa > Araçlar > Disk Yöneticileri > SugarSync

SugarSync 3.8.0.14SugarSync 2 veya daha fazla bilgisayar veya mobil cihazlar arasında dosya ve fotoğraf yedekleme ve senkronize etmenizi sağlar.

Ücretsiz sürümü 5GB dosya yedekleme ve yükleme için kullanabileceğiniz bulut depolama alanı sağlar.


SugarSync bilgisayarınızda bir "Sihirli Evrak Çantası" klasörü oluşturur ve bu klasör içine yerleştirdiğiniz tüm dosyaları otomatik olarak eşitler.File Manager uygulaması da, ya bulut yedekleme senkronize edebilir ya da istediğiniz diğer klasör konumlarını belirtmenize olanak sağlar.

SugarSync PC, MAC ve Android, iOS, Blackberry ve diğerleri gibi mobil cihazlar kullanılabilir.Mobil uygulamaları da elle aktarmak için gerek PC, cep telefonu fotoğrafları otomatik olarak senkronize edebilirsiniz kullanışlı bir fotoğraf yedekleme özelliği vardır. Dropbox ile nasıl karşılaştırılır? SugarSync ücretsiz depolama alanı, daha fazla kontrol ve DropBox (özellikle otomatik fotoğraf yedekleme sevdim) daha fazla özellik sunuyor, ancak DropBox hizmeti daha hızlı ve daha güvenilir görünüyor. İncelememiz sırasında, dosya yüklemeleri bile hızlı WiFi bağlantı, çok yavaş ve sık sık kesintiye ve Android Market kullanıcı yorumları bu süregelen bir sorun değil, geçici bir sorun olduğunu doğrulayacak gibi görünüyor. Daha iyi hizmet ve daha yüksek aktarım hızları ile SugarSync online senkronizasyon ve yedekleme için mükemmel bir çözüm sağlayacaktır.


Ücretsiz olan Programın son ve full sürümü için TIKLAYINIZ!...

Bu programı sitemizden son sürüm olarak indirebilirsiniz...

Açıklama
:
senkronize
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3075      Toplam: 3075
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
19.11.2016 07:29:47
Boyutu
:
14,73 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
SÜRE VE KULLANIM KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


SugarSync indirSugarSync indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin