SF Cari Hesap Takip Cari Hesap Takip ve Muhasebe Programı

Cari Hesap Takip ve Muhasebe Programı

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Muhasebe Programları > SF Cari Hesap Takip

SF Cari Hesap Takip 1.0

Kolay kullanımı ve arayüzü ile kullanıcıya rahat bir şekilde kontrol ortamı sağlayan bu program sayesinde,işletmenizdeki Cari,Kasa,Stok,Fatura,Çek hareketlerini ve Satışları, çok rahat bir şekilde takip ederek detaylı rapor alabilmeniz artık çok kolay.

SF Cari Hesap Takip Programı müşterilerinize ait borç ve alacak bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde takip etmenizi sağlamak için geliştirildi.


Açık hesap çalışan firmalar için çok kullanışlıdır ve bütün sektörlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bütün sektörlere uygun olarak üretilmiştir. Kullanım için bilgisayar bilgisi ve eğitimi gerektirmeyen, herkesin kolayca kullanabileceği bir yazılımdır.
Programı; ürün alışı ve ürün satışı yapılan, tüm ticari işletmelerde; alış, satış, stok, kasa, çek, alınacak paralar, ödenecek paralar takibi ve fatura işlemleri için kullanabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

Stok işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki stok hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Çek işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki çek hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün alışı yaptığınız firmaların stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Açıklama
:
Cari Hesap Takip ve Muhasebe Programı
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1964      Toplam: 1964
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
21.01.2012 18:46:02
Boyutu
:
11.60 MB
İşletim Sistemi
:
Windows Tümü
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
İşlem Kısıtlama


SF Cari Hesap Takip indirSF Cari Hesap Takip indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin