Batch It! Ultra RESİM EDİTÖRÜ

RESİM EDİTÖRÜ

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Resim Editörleri > Batch It! Ultra

Batch It! Ultra 5.44

TOPLU RESİM EDİTÖRÜ
Batch It! Ultra ölçüsünü, yeniden adlandırmak, döndürmek, resimlerinizi dilim sağlayan otomatik bir toplu görüntü işlemcisi.
Ayrıca, küçük resim galerileri oluşturmak başlık eklemek ve tarayıcıdan görüntüleri elde edebilirsiniz.


Arayüzü görüntünün sürümü öncesi ve sonrası bir görüntüler, böylece seçilmiş operasyonları görüntü etkisi tam olarak nasıl görebilirsiniz. Ek özellikler birkaç boyutlandırma yöntemleri, filigran, CD resim galerileri ve daha fazlası için autorun.inf oluşturma sayılabilir. Batch It! Ultra en popüler görüntü biçimlerini destekliyor.
Batch It! Ultra Windows Platformunda bizim amiral gemisi Toplu Görüntü İşleme Programı olduğunu. Bu toplu yeniden boyutlandırma, yeniden adlandırma, resim yazısı, filigran, biçimi dönüştürme ve fotoğraf ve görüntülerin büyük miktarda manipülasyon sıradan görevini basitleştirir. Batch It Ultra dayalı profesyonel ve amatör fotoğrafçı ve müşteri her iki tarafından kullanılmış olup, yasal hizmetler ve yaratıcı endüstriler olanlar içerir. GUI sürüm, Command Line Versiyon ve Server Sürüm - toplu It Ultra 3 sürümleri var.
Bu tür resim boyutlandırma, resim yazısı ve damgalama ve farklı dosya biçimlerinde kaydetme özelliği gibi ileri görüntü işleme fonksiyonlarını destekler Batch Image İşlemcisi. Bu, bir anda iki boyutlarda resimleri boyutlandırmayı sağlar.


Deneme Sınırlamalar: 21 Gün Deneme Sürümü

Açıklama
:
RESİM EDİTÖRÜ
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1852      Toplam: 1852
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
7.11.2016 07:37:23
Boyutu
:
11.90 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Süre kısıtlamalı
Ekran Görüntüsü
:


Batch It! Ultra indirBatch It! Ultra indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin