Tixati (64)BİT TORRENT İNDİRME ARACI

TORRENT İNDİRME ARACI

Ana Sayfa > Internet > İndirme Yöneticileri > Tixati (64)BİT

Tixati (64)BİT 2.55

Tixati (64)BİT Bit Torrent indirme aracı akıllıca bir arayüz, kolay erişilebilir seçenekleri ve yaygın bulunmayan birçok gelişmiş özellikleri ile rakiplerinden ayrılıyor Torrent istemcisi kullanmak kolaydır.


Programı. Torrent ve magnet bağlantıları için varsayılan işleyici olarak kendini ayarlamak ve bir torrent dosyası indirdiğiniz zaman otomatik olarak üzerine alabilir.
Tixati (64)BİT tüm transferler ya da yalnızca seçilen dosyaları için gelen ve giden bant genişliği kısıtlamak için ayrıntılı istatistikler ve bant genişliği seçenekleri sunuyor. Mevcut bant genişliği kullanımı gerçek zamanlı grafikler olarak görüntülenen ve bant genişliği profiller arasında hızlı geçiş için izin verir. Diğer özellikleri ayrıntılı akran ve sürüsü bilgiler, akran bağlantı şifreleme, yerel dosya yönetimi özellikleri, planlanmış indirme, özelleştirilebilir olay günlüğü ve daha fazlasını içerir. Tixati ayrıca yüklemek veya yükseltmeleri, araç çubukları veya torrent istemcileri arasında yaygın gözüktüğü başka bir hile sunmuyoruz vurguluyor.

Açıklama
:
TORRENT İNDİRME ARACI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 7170      Toplam: 7170
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
11.08.2017 15:30:34
Boyutu
:
13,15 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
bir kişi
(29.01.2013 02:01:13 )

"Anlayamadım"
Bu programın nasıl kullanılacağını anlayamadım.Kaliteli bir program olabilir ama nasıl kullanacağımı bilemediğim için hiç faydalanamıyorum.
(9.08.2012 17:25:07 )

"baya iyi ama türkçesi yok malesef"

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Tixati (64)BİT indirTixati (64)BİT indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin