HitmanPro (64)BİT ANTİVİRÜS ARACI

ANTİVİRÜS ARACI

Ana Sayfa > Güvenlik > Anti-virüs > HitmanPro (64)BİT

HitmanPro (64)BİT 3.7.9.242

HitmanPro (64)BİT hızla bilgisayarınızı tarar ve Emsisoft, G Data, Bitdefender ve Ikarus gibi birden fazla anti-virüs motorlarına karşı şüpheli dosyaları test edebilirsiniz ikinci bir görüş malware ve virüs tarayıcı.


Yerel bir imza motoru kullanarak geleneksel virüs tarayıcıların aksine, HitmanPro şüpheli dosyaları tanımlar ve sonra kendi imzalarını doğrular. Program bilinmeyen şüpheli bir dosya ile karşılaşırsa, dosya 5 farklı anti-virüs programlarını kullanılarak taranır. Süreci tamamen şeffafdır ve kullanıcı müdahalesi gerektirmez.

HitmanPro (64)BİT bir tarama-sadece bir araçtır, bu nedenle ikinci bir görüş olarak ya da talep üzerine sunulan tarayıcı, virüs ya da malware enfeksiyonları karşı gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Program yüklü veya taşınabilir modunda kullanılabilir ya. Sen ikinci görüş tarama için ama enfeksiyonların giderilmesi olmadan özgürce kullanabilirsiniz. Eğer bir malware enfeksiyon kaldırmak istiyorsanız, malware kaldırılmasını içeren bir 30-günlük deneme modunu aktif hale getirebilirsiniz.

Deneme Sınırlamalar: Tarama-only modu ücretsizdir. Kötü amaçlı yazılım temizleme için 30 günlük deneme.

Açıklama
:
ANTİVİRÜS ARACI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 2599      Toplam: 2599
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
17.06.2015 09:26:55
Boyutu
:
10,52 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
SINIRLI VE SÜRE KISITLAMALI
Ekran Görüntüsü
:


HitmanPro (64)BİT indirHitmanPro (64)BİT indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin