ChrisPC DNS Switch DNS ARACI

DNS ARACI

Ana Sayfa > Internet > IP Araçları > ChrisPC DNS Switch

ChrisPC DNS Switch 3.0

DNS SERVİSLERİ ARACI

ChrisPC DNS Switch Eğer bilgisayar ve tarayıcıya sadece www.google.com gibi bir adresi yazıp ve bunu bir insana okunabilir adresini verdiğini, internette belirli bir sunucusuna nasıl bağlandığını hiç merak ettiniz mi? Bilgisayar / tablet / dizüstü / akıllı telefon ve DNS denir bunu yapan ve net sunucular arasındaki bağlantı zincirinde önemli bir bağlantı vardır Alan Adı Sistemi.

Yazılım hayatınızı kolaylaştıracak: Siz Anonymous DNS ayarlı grubun listesinden bir sunucu seçin hangi durumda anonimlik korumak isterseniz.


Ya da PC (virüs kaçınarak, malware, trojan vb) potansiyel tehdit olan web sitelerini filtreleme olduğunu Secure DNS sunucularını kullanmayı tercih edebilirsiniz.
ChrisPC DNS Switch Ayrıca çocukların zararlı yetişkin olanlar gibi web siteleri, ya da şiddet, uyuşturucu veya uygunsuz davranışı teşvik edenlerden sakınmak için Aile Güvenli DNS sunucusuna geçmek için seçebilirsiniz internet tarama ile. Sonunda sadece internet sağlayıcınız size Özel DNS grubundan düzenli DNS ön ayarlı grubun birini veya birini kullanıyor olabilir, bu durumda olan biri daha hızlı bir DNS istiyor olabilir.

DNS servisleri arasındaki geçişleri hızlı bir şekilde Windows sistem tepsisinde birden çok DNS sunucu ayarları arasında geçiş yapmanızı sağlar. Program, uluslararası hizmetler, aile dostu hizmetler, anonim DNS ve malware engelleme DNS hizmetleri seçmek için DNS sunucusu onlarca, önceden yapılandırılmış olarak gelir. Kendi DNS yapılandırmalarını ekleyebilir ve isteğe bağlı olarak istediğiniz veya ihtiyaç olmayanları da silerek listenizi düzenleyebilirsiniz.


Açıklama
:
DNS ARACI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1992      Toplam: 1992
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
4.07.2015 10:40:38
Boyutu
:
1,19 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


ChrisPC DNS Switch indirChrisPC DNS Switch indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin