StarBurn CD YAZMA ARACI

CD YAZMA ARACI

Ana Sayfa > Araçlar > CD & DVD & Blu-Ray Araçları > StarBurn

StarBurn 15.5

StarBurn kullanıcılarının kapak yapma ve usta CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD için yazmanızı sağlayan ücretsiz ve güçlü bir araçtır.


Program (CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, BD-R / RE, HD-DVD-R / RW ve DVD-RAM dahil) optik depolama ile her tür medyayı destekleyen kullanışlı bir programdır. Program kurulumu ve kullanımı gerçekten çok kolay ve yeni kullanıcılar için adım-adım sihirbazlar içerir. Bu nedenle, siz sadece 'İleri'yi tıklayın' geleneksel gerçekleştirmeye uzun uzun kılavuzları okumaya gerekmez.
StarBurn gibi disk kopyalama ve yakma gibi sık kullanılan işlemleri basitleştirmek için nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sağlayan Hızlı bir başlangıç ​​Sihirbazı vardır. Bu tamamen ücretsiz ve güçlü yazılımı indirme ve internetten iyi yanma ve ücretsiz bir CD / DVD yazılımından yararlanmak için eşsiz bir fırsat kaçırmayın. Windows XP (98, ME), şu andan itibaren, yanan CD-ROM ve StarBurn yazılım sevdiğiniz şarkıları Mp3 ve DVD filmleri CD / DVD kopya sınırsız sayıda yapmak için ihtiyacınız olan tek şey vardır.

Açıklama
:
CD YAZMA ARACI
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1748      Toplam: 1748
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
5.11.2015 18:54:52
Boyutu
:
19,36 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Freeware
Kısıtlamalar
:
Sınırsız
Ekran Görüntüsü
:


StarBurn indirStarBurn indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin