Adobe InDesign

Adobe InDesign

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Sunum & Tanıtım > Adobe InDesign

Adobe InDesign CS4

Adobe InDesign yayıncılık profesyonelleri için bir sayfa düzeni ve tasarım aracıdır. Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator ile kusursuz biçimde çalışır ve yaratıcı sürecinizi kesmeyen tek bir bütünleşik tasarım ortamı sağlar.


InDesign QuarkXpress ve Adobe PageMaker dosyalarını da açabilir, böylece yeni bir tasarım olanakları dünyasına girerken işlerinizi de yanınıza alabilirsiniz. InDesign metin ve grafikleri ölçeklendirmek ve kaydırmak, eğimli doldurma ve çizgileri kullanmak veya Bezier yolları çizmek ve düzenlemek için yaratıcı özgürlük sağlar. Bu demoda ayrıca belge-geneli katmanlar ve sınırsız geri al Superior tip kontrol ve copyfitting gibi beklenmedik verimlilik yardımları vardır.

Adobe InDesign yazılımı, yayıncılık iş akışını daha düzgün hale getirmek için tasarlanmış düzinelerce yeni özellik içerir. InDesign bütünleşmeyi, yaratıcı özgürlüğü, verimliliği ve tasarım doğruluğunu iyileştiren yeni ve geliştirilmiş özelliklerle gelmektedir. Adobe’ nin diğer tasarım araçlarıyla, daha yaratıcı seçenekler sunan yol üzerinde metin gibi özelliklerle ve yeni göz damlası aracı ve istenen son tarihleri gecikme olmadan karşılayabilmenizi kolaylaştıran yazıcı stilleri gibi verimlilik iyileştirmeleriyle daha derin bir bütünleşme vardır.

Programın tam sürümünün fiyatı 699 $ dır.

Açıklama
:
Adobe InDesign
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 16536      Toplam: 16536
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
6.10.2009 13:36:43
Boyutu
:
544 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista/7
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava, sisteminizde kalmasını isterseniz $699
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
Ozkan Ozcan
(25.04.2008 00:33:24)

"30 adet Türkçe Indesing Video Ders"
http://www.adobeegitim.com/videoders adresinde 30 adet Türkçe Indesing Video Ders bulunuyor. Indesign öğrenmek isteyenlerin işine yarar sanırım
serkan
(26.10.2007 00:33:55)

"harika bi program bence"
neden harika.çünkü çok yönlü ve kulanışlı aynı zamanda zevkli bi program

Toplam: 2 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Adobe InDesign indirAdobe InDesign indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin