Mister PiX

Mister PiX

Ana Sayfa > Internet > Haberler & Özet Akışları > Mister PiX

Mister PiX 2.1

Eger Usenet haber gruplari ilginizi çekiyorsa, ve özellikle bazi gruplara gönderilen mesajlara ilistirilmis resimleri kolayca bilgisayariniza indirmek istiyorsaniz size önerecegim mükemmel bir program var: Mister PIX.


Programi konfigüre edin önce; yani news serveri girin. Bunu settings bölümünden yapacaksiniz. Daha sonra program bu sunucudaki tüm haber gruplarini listeleyecek ve siz resimlerini indireceginiz gruplari seçeceksiniz. Simdi settings bölümünü kapatip, program ekranina gelin."Scan Newsgroups" dügmesine tiklayin. Önünüze gelen grafik birim üzerinden belirlediginiz gruplardan birini seçin ve start dügmesine basin. O gruptaki tüm mesajlar listelenecek.Simdi bu listeden istediginiz mesajlari seçili hale getirin ve sag tiklayip açilan menüden "Mark selected articles for download" seçenegini seçin yada tekrar startlayin. mesajlara eklenen resimler artik bilgisayariniza iniyor. Bu arada siz diger islerinizi yapabilirsiniz. Programin web'de resim arama gibi baska fonksiyonlari da var. Ayni zamanda kendi içinde bir imge göstericisi de var ve bu sayede indirdiginiz resimlere bakabiliyorsunuz.

Simdi sira kötü haberde: Programin shareware sürümü resimleri ancak siyah-beyaz görmenize izin veriyor. Hayatiniza biraz renk katmak isterseniz kayitli kullanici olmaniz isteniyor,ama eminim bunu da kolayca halledersiniz.

Açıklama
:
Mister PiX
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1778      Toplam: 1778
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:28:05
Boyutu
:
2.55 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava, sisteminizde tutmak isterseniz $29
Ekran Görüntüsü
:


Mister PiX indirMister PiX indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin