Bordro Programi

Bordro Programi

Ana Sayfa > İş & Sektörel > Satış & Pazarlama > Bordro Programi

Bordro Programi 5.3.2

Memurlar için memur bordrosu. bordronun bütün ekleri mevcuttur. Tahakkuk,emekli kesenekleri icmali,personek bildirimi, ekders bordrosu,aylik bordro,banka listesi vb...


Bordro programini kullanarak Alinabilecek Raporlar: Normal aylik bordro 14 Günlük bordro Ekders bordrosu Yakinda D/K Den Dogan Fark Bordrosu 'da eklenecek Aylik Tahakkuk 14 Günlük Tahakkuk Birlesim Tahakkuk Serbest Tahakkuk(Kullaniciya özel) Ekders Tahakkuku Banka Listesi 14 Günlük Banka Listesi Birlesim Banka Listesi Ekders Banka Listesi Personel Bildirimi Kira Listesi, Vergi Iade Bordrosu Emekli kesenekleri Bordro Çesitlerinin ve Emekli Keseneklerinin A4 ve A3 seçenekleri vardir. Ayrica Tek bir kayda veya istege bagli kayitlara Bordro Çikartma imkaninizda mevcut... Bordroyu Satin Alanlara Bordro Disinda Gönderilecek Ekler (Hepsi Kisitsizdir)

1-Bordroyu Satin Alanlara Gelen-Giden evrak kayit programi hediye. Bu programi kullanarak yil yil gelen-giden evraklarinizi tutabilirsiniz. Belli tarih araligini veya belli kayit numarasi araligini raporlama ve yazicidan çikti alma imkaniniz var. Yazici çiktisi Evrak kayit defterinin görüntüsüyle aynidir. 2-Kaydettiginiz raporlari bordroyu açmadan gözlemleyebileceginiz rapor gösterici. 3-Veri Yedekleme programi 4-Verilerin bakimi için veri bakim programi 5-Serbest (tamamen kullaniciya ait) tahakkuk 6-26 adet bordro dis görüntüsü Ek olarak 3 adet program daha var. onlari da programi kurduktan sonra kendiniz gözlemlersiniz...

Kullanicilara:Bordroda Kisi bilgilerinde olmayan alanlar istenildigi takdirde eklenir. Eklenecek Alan Hakkinda bilgi vermeniz yeterli Alan Adı Nedir? Nerelerle baglantisi vardir? Tahakkuk Kalemi nedir? gibi bilgileri bize tam olarak gönderirseniz bordroyu kurumunuza göre yapilandirabiliriz. Bordronun Çiktisi Maliye Bakanliginin Yaptirmis Oldugu Bordro Programinin Çiktisiyla Birebir Aynidir. Maliyelerle Hiçbir Sorununuz Olmaz. (Diger türlü Bazi yerlerde Maliye ile Sorunlar Yasandigi Için Mecburi yapilmistir)

UYARI:
-Program bir veri tabani programi oldugu için ek sistem kurulumuna ihtiyaç duyacaktir. sistem kurulumu için www.mbordro.cjb.net adresine basvurunuz.
-Su an Program.arsivi.com sitesindeki Bordronun ana kurulumu dur. 5.0 sürümü. (programin exe sini)

PROGRAMCIDAN:
------------------------
Kullanicilara:Bordroda Kisi bilgilerinde olmayan alanlar istenildigi takdirde eklenir. Eklenecek Alan Hakkinda bilgi vermeniz yeterli Alan Adı Nedir?
Nerelerle baglantisi vardir?
Tahakkuk Kalemi nedir? gibi bilgileri bize tam olarak gönderirseniz bordroyu kurumunuza göre yapilandirabiliriz.
Bordronun Çiktisi Maliye Bakanliginin Yaptirmis Oldugu Bordro Programinin Çiktisiyla Birebir Aynidir.
Maliyelerle Hiçbir Sorununuz Olmaz. (Diger türlü Bazi yerlerde Maliye ile Sorunlar Yasandigi Için Mecburi yapilmistir)

BORDRO 5.3.2 Bu sürümde neler yeni: 1-Kisi Reçete Tutari Giris bölümü eski sürümde tekti. Bu sürümde Kullanici kisiye istedigi kadar ilaç girme imkanina sahip Örnegin bir kisi hem a hem de b eczanesinden ilaç alabilir. Bu tür bir durum için istenildigi kadar kayit girilebilir. 2-Kayit düzenlemede iken Kayit Gezginine geçip herhangi bir kayda geçildiginde bazi kosullar yerine getirildiginde hata olusuyordu. Bu hata giderildi.

*** SISTEM KURULUMU ***
Kasayi Ilk Kez indirecekseniz Sistem Kurulumunu Mutlaka indirmeniz gerekir.
Kasayi Daha Önceden Indirmisseniz ve kullaniyorsaniz Sadece Yeni Sürümü Indirip Kurmaniz Yeterli Olacaktir.

Sistem Kurulumu Sitesi : www.sistemkur.cjb.net

Açıklama
:
Bordro Programi
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 9706      Toplam: 9706
Üretici
:
Dili
:
Türkçe
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:36:31
Boyutu
:
1.38 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 95/98/Me/NT/2000/XP
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava, sisteminizde tutmak isterseniz 100$ + KDV
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
ayhan
(28.08.2010 12:31:46 )

"iyi"
kullanılabilir bir program.

Toplam: 1 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Bordro Programi indirBordro Programi indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin