Adobe Flash Professional

Adobe Flash Professional

Ana Sayfa > Fotoğraf & Dizayn > Web Tasarımı > Adobe Flash Professional

Adobe Flash Professional CS3

Adobe Flash Professional CS3 vektörel grafiklerle animasyonlar hazirlayabileceginiz, bu animasyonlarin birbirleriyle etkilesmesini saglayabileceginiz, ve en son sürümlerinin özelligi olan veritabanlari ile asp, php ve cgi gibi script dillerinin yardimiyla haberlesebileceginiz bir web sayfasi nesne gelistirme programidir.

Photoshop vb.


programlarda grafikler hazirladiginizda bu grafikleri daha yakindan görmek isterseniz görüntünün bozuldugunu resimde veya grafiginizde karelesmeler olustugunu, yani bazi yerlerin olmasi gerektigi gibi yuvarlakça görünmedigini fark edersiniz. Bunun sebebi grafik programlarinin, daha dogrusu Windows'un grafikleri -veya resimleri de diyebilirsiniz- her noktasi için ayri tanimlama yaparak tanimasidir. Yani her bir nokta taninir ve yan yana getirilince grafik ortaya çikar. Vektörel grafiklerde ise grafik bir baslangiç noktasi, uzunlugu ve yönü vardir diyebilirsiniz.

Bu tanimlamayi direk vektör grafikler için yapamasak bile en azindan vektörel büyüklüklerin genel tanimi olarak düsünürsek vektörel grafiklerin de bu çesit grafikler oldugunu söyleyebiliriz. Yani vektörel grafikler için yapilan tanimlamada bu sekilde birkaç unsur vardir ve bu unsurlari belirttiginizde grafigi tanimlamis olursunuz. Bu da demektir ki kaba bir tabirle bilgisayariniz da vektörel grafikleri bu sekilde birkaç özelligiyle taniyabilecektir. Ayni zamanda bu da bilgisayarinizin daha az alaninin isgal edilmesi demektir. Yani daha az dosya boyutu. Üstelik nesne noktasal olarak belirlenmedigi için, photoshop gibi bir programdaki gibi zoom yaptiginizda görüntü bozulmayacaktir. Nesne büyütülse bile tanimlama olarak baslangiç, son, uzunluk, yön, renk vb degerler kullanildigi için, cisim bozulmadan görüntülenir.

Açıklama
:
Adobe Flash Professional
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 26027      Toplam: 26027
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:28:16
Boyutu
:
699 MB
İşletim Sistemi
:
Windows XP/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
30 gün denemesi bedava, sisteminizde tutmak isterseniz 699$
Ekran Görüntüsü
:
Program için yapılan son görüşler
gizem
(8.11.2011 20:51:24 )

"güzel"
(23.05.2010 20:45:16 )

"pahali"
yani bu kadar da olmaz
osi
(17.09.2008 23:46:06 )

"güzel"
teşekkürler
flasher
(28.05.2007 00:47:10)

"denemeye değer"
denemeye değer çünkü ilgilenenlerin daha iyisini seçme şansı yok
beleşci
(4.05.2007 18:41:06)

"çok pahalı"
500$ olsa benim bu sitede ne işim var

Toplam: 15 Görüş
>> Yapılan tüm görüşleri okumak için tıklayınız
>> Sizde görüş yapmak isterseniz buraya tıklayınız


Adobe Flash Professional indirAdobe Flash Professional indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin