Dungeon Siege Demo

Dungeon Siege Demo

Ana Sayfa > OYUN > Macera Oyunları > Dungeon Siege Demo

Dungeon Siege Demo 1.02

Gas Powered Games tarafından hazırlanan Dungeon Siege 3 boyutlu grafikleri, ses efektleri, oynanabilirliği ve atmosferiyle burada sayamayacağımız daha bir çok pozitif yönüyle sizleri günlerce bilgisayarınız başına bağlayacak.


Evet Diablo 2 beklentileriniz karşılamadı mı? veya daha iyisini mi beklerdiniz? O zaman sizlere Dungeon Siege oynamanızı tavsiye ediyoruz. Uzun zamandır oynadığımız en iyi Action Rpg'lerden birisi, aslında en iyisi diyebiliriz.

Dungeon Siege'de kullanılan 3 boyutlu grafikleri gördüğünüzde bu oyun için ne kadar uğraşıldığını anlayacaksınız. Mekanların 3 boyutlu modellenişi gerçekten etkileyici. Rüzgarda ağaçların sallanışı ve çalıların arasından aninden çıkan yarattıklar, kendinizi çok kaptırdıysanız ürkmenize neden olabilir. Ayrıca, oyunun başında çalan müzik, mükemmel. Dungeon Siege'e karakterinizi görünüşünü istediğiniz gibi ayarlamınıza izin veren bir karakter yaratma ekranında sonra başlıyorsunuz ve ilerde 10 kişiye kadar çıkabilen grubunuzla aniden ortaya çıkan kötülüğün nedenini öğrenmek için bir maceraya atılıyorsunuz. Maceranız çok ilginç mekanlarda geçiyor çöller, bataklıklar, zindanlar. Diablo oynayanların en büyük problemlerinden birisi zindanlarda topladıkları malzemeleri koyabilecekleri yeterince yer olmaması ve sürekli olarak şehre dönmelerinin gerekmesiydi. Dungeon Siege'de problem yükleri taşımak için kasabalardan satın alabileceğini katırlarla çözülmüş. Ancak, alacağınız her bir katır grubunuza daha az kişi almanıza neden olacak.

Sonuç olarak Dungeon Siege çok güzel bir oyun. Ancak, Baldur's Gate tarzı Rpg sevenleri içerik olarak tatmin etmeyebilir. Ama yine de kesinlikle kaçırılmamalı.

Açıklama
:
Dungeon Siege Demo
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 1330      Toplam: 1330
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:39:21
Boyutu
:
192 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/Me/2000/XP
Lisans
:
Demo
Kısıtlamalar
:
Denemesi bedava


Dungeon Siege Demo indirDungeon Siege Demo indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin