FileMaker Pro for Windows

FileMaker Pro for Windows

Ana Sayfa > Yazılım & Web Geliştiriciler > Veritabanı > FileMaker Pro for Windows

FileMaker Pro for Windows 8.0

Masaüstünden Web'e Veri Yönetimi FileMaker Pro bir organizasyonun organize olabilmesinin en kolay ve en kestirme yoludur.


Filemaker Pro ile projeleri kolayca oluşturabilir, bilgiyi yönetebilir ve çalışma arkadaşlarınızla ister aynı mekanda isterse intranet üzerinden paylaşabilirsiniz. Tek bir tıklama ile veri tabanlarını web’te yayınlamanın avantajını kullanabilirsiniz. FileMakerPro, Microsoft Office Windows ya da Macintosh ile birlikte kullanılabilecek en ideal veri tabanıdır.

Verileri Dünyaya Açmak

“Instant Web Publishing” seçeneği ile Filemaker veri tabanlarının ayrı bir web sunucu yazılımına ihtiyaç duymaksızın web tarayıcılarından doğrudan erişilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Microsoft Office Entegrasyonu

FileMaker Pro tümü ile yenilenmiş bildik arayüzü ile şimdi Microsoft Office’in görünümünü ve işlevini tamamlıyor.

Microsoft Excel’den veriyi doğrudan FileMakerPro dökümanına aktarmak mümkün. Bunu yaptıktan sonra, “New Table View” komutunu kullanarak dosyanızı işlem tablosu formatında edit edebilirsiniz.

Hızlı Başlangıç

Kullanıma hazır veri tabanı şablonları ile hemen işe başlayabilirsiniz. Bu şablonlar çalışmaya hazır birçok üretkenlik çözümleri içermektedir.

Herşeyin istediğiniz gibi görünmesini sağlayın

Tablolardan rapor özetlerine, hayal ettiğiniz her türlü mizampajı tasarlayabilirsiniz. Etkileyici 3 boyutlu efektler ve QuickTime VR uygulamaları ile süslenmiş, bütünüyle profesyonel raporlar yapabilirsiniz.

Kapsamlı Veri Yönetimi

ActiveX Otomasyonu sayesinde Windows kullanıcıları için bir yenilik, tek bir tıklama ile bir dosyanın açılabilmesi, verinin sıralanması ve export edilebilmesi, sonra bir program açarak bu verinin grafiğe dönüştürülebilme özelliğidir.

Geliştirilmiş ScriptMaker özelliği ile veri tabanları arası script aktarımında önemli bir zaman tasarrufu sağlamak mümkündür.

Açıklama
:
FileMaker Pro for Windows
İndirilme Sayısı
:
Bu Ay: 3901      Toplam: 3901
Üretici
:
Dili
:
İngilizce
Eklenme Tarihi
:
22.03.2009 00:40:53
Boyutu
:
63.8 Mb
İşletim Sistemi
:
Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista
Lisans
:
Shareware
Kısıtlamalar
:
30 gün denemesi bedava, sisteminizde kalmasini isterseniz 300$
Ekran Görüntüsü
:


FileMaker Pro for Windows indirFileMaker Pro for Windows indir


Google Ana sayfanıza Program Sihirbazını yükleyin